Skrzynka rozgałęziająca do złącza DIN LDG RCA-14LDG RCA-14 Skrzynka rozgalęziająca do złącz DIN i miniDIN
Skrzynka rozgałęziająca do złącza DIN LDG RCA-14
Skrzynka rozgałęziająca do złącz DIN LDG RCA-14 - i wyjście na RCA
LDG RCA-14 Niewielki rozdzielacz sygnałów ze złączy typu DIN
LDG RCA-14 Widok zestawu kabli dołączonych do rozdzielacza
LDG RCA-14 Niechlubne w lutowaniu złącze miniDIN

LDG RCA-14 - Skrzynka Rozgałęziająca do złącza DIN

Email
Cena brutto: 284,00 zł
Cena netto: 230,89 zł
Urządzenie rozprowadzające sygnały po popularnych złączach RCA-14 z gniazd DIN.

OPIS

Nie lubisz lutować mini-DIN i DIN? Skrzynka rozgałęziająca LDG RCA-14 rozwiąże ten problem!

Współczesne transceivery posiadają tyle portów, ile niektóre państwa leżące nad morzem. ALC, PTT, RTTY, wejście audio, wyjście audio, klucz, blokada szumów, dane – jest ich coraz więcej i więcej. Wszystkie są dobre, wszystkie są potrzebne – nie można sobie bez nich poradzić, ale …! Większość tych bardzo użytecznych funkcji realizowana jest za pośrednictwem jednego lub dwóch wielo-stykowych gniazd typu DIN, z których najpopularniejsze to DIN 13. I nawet jeśli uda nam się zaopatrzyć we właściwe złącze, i jeśli chcemy korzystać z wielu funkcji, to do tego jednego złącza musimy podłączyć wiele kabli, bawiąc się w lutowanie – i często zdarza się, że grubość wiązki kabli przekracza średnicę korpusu wtyczki. I jak już złożymy wszystko razem, to dokonanie jakichkolwiek zmian oznacza ponowne rozłożenie wszystkiego na części pierwsze – i zabawa rozpoczyna się od nowa.

Rozwiązaniem powyższych problemów jest prezentowana skrzynka rozgałęziająca RCA-14 firmy LDG, która nadaje się do większości popularnych transceiverów. Styki ze złącza DIN zostają w tej skrzynce rozprowadzone do zwykłych gniazd RCA (cinch). Wystarczy po prostu podłączyć RCA-14 do złącza akcesoriów Twojego transceivera i wszystkie porty mamy wyprowadzone jak na dłoni. Można teraz wygodnie podłączyć dowolną ilość funkcji, bez problemów z lutowaniem wtyczek. Dokonywanie dowolnych zmian też staje się prostsze niż kiedykolwiek przedtem.

Skrzynka rozgałęziająca RCA-14 dostarczana jest w komplecie z kablem DIN 13, mini DIN 6 i mini DIN 8. Styki ze złącza DIN 13 zostają rozprowadzone do gniazd RCA 1-13, styki z mini DIN 6 do RCA 1-6, natomiast z mini DIN 8 do RCA 7-14. Zależnie od posiadanego radia można używać następujących konfiguracji podłączeń: osobno złącze DIN 13 lub razem (lub osobno) mini DIN 6 ze złączem mini DIN 8.

Skrzynka rozgałęziająca RCA-14 jest kompatybilna z:

  • Icom 703, 706, 718, 746, 756, 7000 i 7800
  • Yaesu 187, 857, 897 i 840
  • Kenwood 480, 570 i 2000
  • Ten Tec Orion

Dodatkowe informacje o RCA-14:

Menu: