Centrum Radiokomunikacji ABEL & PRO-FIT

Firma istnieje od 1989 roku. Od samego początku działalności zajmujemy się: 

  • wdrażaniem nowych systemów łączności radiowej oraz przywracaniem sprawności i modernizowaniem już istniejących
  • produkcją, importem i dystrybucją  urządzeń łączności radiowej
  • w roku 2000 roku utworzyliśmy nowy pion OCHRONA zajmujący się urządzeniami technicznej ochrony antypodsłuchowej

Dotychczas wyposażyliśmy w systemy łączności tysiące firm, wojsko, policję, straż pożarną, BOR, ABW, CBA,  ministerstwa, różne instytucje rządowe,  placówki naukowe i dydaktyczne.  

Zaopatrują się u nas także lotnicy, paralotniarze, krótkofalowcy, nasłuchowcy, organizacje harcerskie. Część naszych urządzeń  trafia do odbiorców poza granicami kraju. 

Dostarczone przez nas urządzenia wykorzystywane są w odległych rejonach świata: w Centrum Badań Polarnych na Antarktydzie, przez polskich żołnierzy w Afganistanie czy na Misjach Humanitarnych w Afryce oraz na Dalekim Wschodzie a także w polskich placówkach dyplomatycznych za granicami kraju.

Nasz asortyment jest nieustannie poszerzany o nowe produkty. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, hurtową oraz sklep internetowy   inRADIO.pl

Jesteśmy głównym przedstawicielem w Polsce wielu znanych firm: YAESU, DIAMOND Antenna , AOR, RIGEXPERT, ACOM, BHI, RM ITALY, BENCHER, BUTTERNUT, MFJ,  AMERITRON,  HY-GAIN, KINETIC AVIONIC,  ACECO, HOFI, TONNA, UNIDEN, TYT, BAOFENG  itd.

Filozofia naszej organizacji opiera się na dostarczaniu odbiorcy produktu o wysokiej jakości oraz na zapewnieniu mu pomocy technicznej w dziedzinie serwisu,  doradztwa i projektowania. Wdrożyliśmy promocyjny system "Quality & Satisfaction" - maksymalizujący satysfakcję klienta i umożliwiający sprzedaż w najniższych, możliwych cenach.

Jesteśmy także dobrze znani wśród krótkofalowców i sympatyków radiokomunikacji amatorskiej; uczestniczymy w zlotach i zjazdach krótkofalarskich, wspieramy krótkofalarstwo w Polsce.

ZAUFALI NAM:

zaufali-nam

        

Menu: