Procedura odbioru wcześniej zamówionych urządzeń

Po 30 latach pracy nasza firma zawiesiła działanie sklepu stacjonarnego w kwietniu 2022 i kontynuuje obsługę klientów przez sklep internetowy.  Internetowy kanał sprzedaży uznajemy za bardziej efektywny i dający znakomitej większości naszych klientów więcej satysfakcji.

Ponieważ cześć klientów mieszka w Łodzi i dla niektórych z nich odbiór osobisty jest dużą zaletą to nadal utrzymujemy możliwość odbioru osobistego wcześniej zamówionych urządzeń
Niektórzy klienci z innych miast często bywają w Łodzi i dla nich odbiór osobisty może być także dogodny - dlatego dlatego jest możliwość odbioru wcześniej zamówionych urządzeń.  

Regułą jest wcześniejsza zapłata przy zamówieniu (przelew tradycyjny, szybkie płatności internetowe, także kartami płatniczymi,   ale  istnieje także możliwość zapłaty gotówką przy odbiorze osobistym. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie odliczonej kwoty, aby sprawnie przebiegł odbióru urządzeń. 

Przed przyjazdem proszę rozważyć czy przesyłka kurierska nie byłaby lepszym rozwiązaniem. Poniżej przedstawiamy procedurę, która pozwoli nam w sposób sprawny  przekazać wcześniej zamówione urządzenia.  Prosimy o postępowanie w/g poniższej, prostej procedury:

1. Zamów urządzenie przez internet, e-mailem lub telefonicznie. 

2. Umów się na odbiór

Prosimy o umówienie się z nami telefoniczne na konkretną godzinę, z dokładnością ok. 10 minut, abyśmy byli przygotowani. Nie akceptujemy niezapowiedzianych wizyt bowiem mogą one dezorganizować nasza pracę.

3. . Potwierdzenie przybycia

Po przybyciu pod budynek - proszę zadzwonić: (42) 649 28 28 lub 601 64 67 67 i powiedzieć:
" Już jestem po odbiór urządzenia..."

Zaprosimy i pokierujemy do odbioru.

4. Odbiór i pokwitowanie odbioru urządzeń

Proszę podpisać się na dokumencie odbioru. Proszę ograniczyć czas odbioru do niezbędnego minimum. Standardem jest czas do 2 - 3 minut.

 

Dziękujemy za współpracę. Dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się.

 

Życzymy dużo radości z zakupionego sprzętu w inRADIO.

zespół inRADIO

 

 

Menu: