inRADIO to marka powszechnie znana krótkofalowcom w Polsce i na świecie. Oferujemy urządzenia i akcesoria dla amatorów łączności radiowej. Jako importer takich marek jak YAESU, ICOM, DIAMOND czy MFJ jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom to, co niezbędne do realizacji ich pasji. Od mikrofonu, który trzymasz w dłoni, po antenę na dachu Twojego domu. Transceivery, rotory, zasilacze, akcesoria telegraficzne, przewody, wzmacniacze mocy i wiele, wiele innych...

 

Naszym klientom dostarczamy zarówno najlepsze urządzenia, jak i te oferujące duże możliwiści przy umiarkowanej cenie. Wprowadzamy na rynek nowe, często egzotyczne marki, na które z niecierpliwością czeka rynek, takie jak ACOM, RIGEXPERT, APACHE LABS. Systematycznie rozwijamy linię niedrogich akcesoriów pod własną marką inRADIO.

 

Dbamy o naszych Klientów, a Ci mają świadomość korzyści wynikających z zakupu w naszej firmie: pewnej gwarancji, serwisiu pogwarancyjnego, wsparcia technicznego, fachowych porad.

 

Dzięki naszym Klientom i dla naszych klientów jesteśmy na rynku już prawie 30 lat!

Dowiedz się więcej!
Obejrzyj zestawienie interesujących Cię produktów:

Dowiedz się więcej!
Obejrzyj zestawienie interesujących Cię produktów:

Dowiedz się więcej!
Obejrzyj zestawienie interesujących Cię produktów:

 

centrum radiokomunikacji

Adres   ul. Puszkina 80
  92-516 Łódź 
Telefon 
  +48 42 649 28 28
  +48 42 677 04 70
Tel kom
  +48 601 64 67 67
Faks   +48 42 677 04 71
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.