Jest już dostępny najnowszy radiotelefon typu IC-U20SR  do firmy ICOM - znanego japońskiego producent urządzeń nadawczo-odbiorczych najwyższej, światowej klasy.   Jest to niewielkie, proste ale bardzo skuteczne i wydajne  urządzenie nadawczo-odbiorcze do łączności bez zezwoleń...

w paśmie PMR446. 

IC-U20SR znajduje zastosowanie do łatwych łaczności personelu w hotelach, supermarketach, restauracjach,  kościołach,  szkołach, zakładach pracy, hurtowniach,; wszędzie tam gdzie sprawna łączność pomiędzy osobami jest bardzo ważna dla sprawnego działania .  Także znajdzie uznanie wśród miłośników wycieczek rowerowych, na kempingach, na imprezach plenerowych, festiwalach.... Także dla rodziny na urlopie czy wakacjach, gdy rodzice chcą mieć łączność ze sobą lub ze swoimi dziećmi. Rzeczywiście radiotelefon ten jest świetny i wart swojej ceny.

 Co oferuje radiotelefon PMR446 typu IC-U20SR? 

Przede wszystkim czysty, głośny, klarowny głos, który jest zapewniony przez wbudowany głośnik o mocy aż 600mW.  Niezwykle ważną cechą jest długi czas pracy bo aż do 21 godzin pracy na odpinanej baterii; można nabyć dodatkowe baterie akumulatorów aby w razie potrzeby zapewnić nieprzerwaną, długą pracę. Łatwe ładowanie baterii akumulatorów prze kabelek USB ; tak więc możesz doładować radiotelefon z power banku i innych popularnych zródeł zasilania  USB. 

Praca XOX - ne koniecznie musisz nacisnąć na przycisk (PTT) aby zacząc nadawać. Możesz skorzystać z funkcji VOX do automatycznego załączania nadawania;, gdy pojawienie się twojego głosu samoczynnie powoduje załączenie nadawania.  Przestajesz mówić - radiotelefon automatycznie przechodzi w tryb odbioru. 

ICOM UC-U20SR ma zwartą, kompaktową konstrukcję - jest więc malutki i zajmuje niewiele miejsca. Możesz go nosić w kieszeni koszuli, na szyi na tzw. "smyczy", w torebce... Jest lekki i poręczny. To wspaniała właściwość, gdy użytkownik często przemieszcza się i ma ze sobą poręczne urządzenie, które jest niewelkie i lekkie a zarazem niezwykle skuteczne. 

Dużą zaletą jest wodoszczelność na poziomie IP54 czyli pyłoszczelne i odporne na niewielkie rozbryzgi wody. To jest cenne rozwiązanie gdy pada deszcz i jesteś przekonany, że urządzenie to wytrzyma bo posiada odporność IP54. 

Obudowa jest bardzo wytrzymała, miła w dotyku i dopasowana do dłoni. Trzymanie tego radiotelefonu to prawdziwa przyjemność. 

Nabycie kilku radiotelefonów pozwala korzystać ze wspólnych kanałów, nawet jeśli byłby to   kolejny zakup po długim czasie. 

 

Ta krótkofalówka (tak potocznie nazywane są radiotelefony ręczne, niektórzy też mówią "łoki toki" od ang, nazwy walkie-talkie)  jest przygotowana do pracy w paśmie PMR446 i spełnia wymagania konieczne do pracy bez zezwoleń. ICOM IC-U20SR nie jest potrzebne żadne zezwolenie ani licencja; każdy może kupić i rozmawiać pracować.  Po rozpakowaniu radiotelefon gotowy jest do prowadzenia łączności.

Gdzie można zastosować radiotelefon ICOM IC-U20SR ? 

Tak sprawne i poręczna "krótkofalówka" może być wykorzystana:

  • w restauracji - gdy obsługa klienta musi szybko skontaktować się z zapleczem
  • w hotelu - gdy sprawność i szybkość obsługi jest ważna i trzeba mieć natychmiastowy kontakt z kluczowymi osobami 
  • na placu budowy- gdy operator dźwigu musi być w kontakcie z obsługą pojazdu lub osobami przyjmującym ładunek) 
  • w hurtowni, gdy trzeba szybko uzgodnić stan pozycji magazynowej, przynieść/przywieźć  towar lub uzgodnić inne parametry produktu 
  • W lesie na grzybobraniu, gdy warto mieć kontakt z innymi osobami 
  • na wycieczce rowerowej ; IC-U20SR ma wbudowany system rozmów bez naciskania przycisku nadajnika, ręce są więc wolne  i nie trzeba zajmować się obslugą "walkie-talkie"

Zobacz krótki film o ICOM IC-U2-SR: 


Gdzie można kupić ICOM IC-U20SR, ile kosztuje

Radiotelefon IC-U2-SR można łatwo zamówić w inRADIO. Wystarczy przejść na stronę sklepu internetowego, gdzie radiotelefon jest opisany w szczegółach i podana jest cena. Tu jest link : ICOM IC-U20SR

 

 

Zapraszamy do dobrych zakupów w inRADIO.  Nasza firma oferuje szeroki wybór radiotelefonów i wielu innych urządzeń dla radiokomunikacji. 

 

        

Menu: