Dziękujemy naszym klientom i sympatykom, którzy interesują się nowym ICOM IC-705, za cierpliwość.  IC-705 mamy już w magazynie.  Premiera w naszej firmie już w piątek - 18 września 2020.   Wielu krótkofalowców interesuje się nową radiostacją i cieszymy się, że za kilkanaście godzin będziemy mogli ja zaoferować. Zapraszamy do dobrego zakupu.  

Premiera była początkowo planowana na kwiecień 2020. Niespodziewana epidemia spowodowała niedogodności związane z wdrożeniem do produkcji. Planowano przesunięcie na sierpień; ostatecznie udało się i już ICOM IC-705 mamy w magazynie.

Żródło: Opóźnienie premiery ICOM-IC-705 

Teraz wszystko jest już gotowe.  ICOM IC-505 mamy już w naszym magazynie.  Oficjalna premiera - 18 września 2020.  inRADIO jest jedną z firm w Europie, która otrzymała IC-705 dla swoich klientów i sympatyków w pierwszej kolejności.  Oczywiście radio spełnia wszystkie wymagania norm europejskich. 

Rezerwacje (pre-order) na ICOM IC-705

Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli rezerwację na IC-705.  Osoby, które zarezerwowały,  otrzymają ICOM IC-705 w pierwszej kolejności.  Na rezerwację nie pobieraliśmy żadnej kwoty (w inRADIO rezerwacja jest bezpłatna).   Po szczegóły napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ICOM IC-705 unboxing w inRADIO

Przygotowaliśmy krótki film, aby pokazać naszym sympatykom i klientom jak spakowany jest IC-705, co znajdziesz w pudełku. Pokazujemy detale zewnętrzne i pierwsze włączenie. Jak podoba Ci się nowy ICOM ?  Jeśli lubisz nasze filmy to proszę  kliknij "łapkę w górę". Z góry dziękujemy.   

 

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest ICOM IC-705 przedstawiamy garść informacji.

ICOM IC 705 - Radio hybrydowe SDR, QRP

To zdumiewające, że tak duża wydajność radia i wszystkie funkcje stacji bazowej są wpakowane w kompaktową, lekką i przenośną obudowę. Niezależnie od tego, czy zabierasz swoje hobby w góry, czy do parku narodowego a może nad jeziora  czy innej lokalizacji, z pewnością IC-705 będzie Twoim wspaniałym ham-radio towarzyszem !

Moc wyjściowa

10 W - z zewnętrznym zasilaczem 13,8 V DC
5 W   - z akumulatorem litowo-jonowym BP-272

Radio All Mode

Od HF do 50/144/430 MHz, ciesz się wszystkimi pasmami w trybach D-STAR DV, SSB, CW, AM i FM.

IC-705 odbiera w sposób ciągły od pasma fal  średnich aż do do pasma 144 MHz. Możesz także cieszyć się odbiorem stacji radiofonicznych FM i odbiorem pasma lotniczego.

System bezpośredniego próbkowania RF

IC-705 korzysta z bezpośredniej metody próbkowania RF, co znacznie zmniejsza zniekształcenia. Po raz pierwszy w tej klasie radiostacji zastosowano monitor widma w czasie rzeczywistym o wysokiej prędkości  i  rozdzielczości oraz wyświetlacz wodospadu.

Wyświetlacz dotykowy

Duży 4,3-calowy kolorowy ekran dotykowy poprawia widoczność i obsługę w terenie.

Bluetooth® i bezprzewodowa sieć LAN

Bluetooth® i bezprzewodowa sieć LAN są wbudowane. Można ich używać do łączenia smartfonów i zdalnego sterowania, a także do zestawów słuchawkowych Bluetooth®.

Dodatkowe funkcje:

  • Obsługuje operacje QRP / QRPp
  • Antena GPS i rejestrator
  • Gniazdo karty MicroSD
  • W pełni wyposażone funkcje D-STAR

IC-705  - cena, zamówienia, dostępność 

Szczegóły znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oto adres ICOM IC-705 

https://www.inradio.pl/sklep/radiotelefony/2710/icom-ic-705-detail

Kilka obrazków IC-705

1. front

2. tył

3. lewa strona

4. prawa strona

 

 

Dodatkowe informacje o Icom IC-705 prezentowane przez koleżankę Masaco/JH1CBX:

Podstawowe funkcje: 


Specjalny plecak wielofunkcyjny ICOM LC-192 dla IC-705:

Broszura informacyjna ICOM IC-705 

Broszura - IC-705 Icom

 

Zapraszamy do bardzo dobrego zakupu. Zamówienia ICOM IC-705:

  • na stronie:  ICOM IC-705 w inRADIO 
  • e-mailem:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamówienia realizujemy natychmiast. Jeśli dzisiaj zamówisz do godziny 11:00, dostawa otrzymasz w następnym dniu roboczym.  Zapraszamy. 

 

 

        

Menu: