Prosimy naszych klientów i sympatyków, którzy interesują się nowym ICOM IC-705  o odrobinę cierpliwości.  Premiera, która miała się odbyć w kwietniu 2020 jest opóźniona. Fabryka napotkała pewne problemy produkcyjne z dostawą części, spowodowane corona-wirusem.  Wdrożenie do produkcji jest opóźnione. 

W tej chwili nadal występują niedogodności związane z wdrożeniem do produkcji lecz jest już  szansa, że będzie to sierpień 2020.  inRADIO będzie jedną z firm w Europie, która otrzyma IC-705 dla swoich klientów i sympatyków w pierwszej kolejności.  Oczywiście radio będzie spełniało wszystkie wymagania norm europejskich. 

Rezerwacje (pre-order) na ICOM IC-705

inRADIO będzie jedną z kilku pierwszych firm w Europie, które otrzymają dostawę IC-705 w pierwszej kolejności.  Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli rezerwację na IC-705.  Osoby, które zarezerwują,  otrzymają IC-705 w pierwszej kolejności .  Przyjmujemy rezerwacje na IC-705.  Na rezerwację nie pobieramy żadnej kwoty (nic nie musisz wpłacać, w inRADIO rezerwacja jest bezpłatna) .   Po szczegóły napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Będziemy starali się na bieżąco informować naszych klientów i sympatyków, gdy tylko otrzymamy nowe informacje.  Prosimy o wyrozumiałość. 

Żródło: Opóźnienie premiery ICOM-IC-705 

 

Dla tych, którzy nie wiedzą czym jest ICOM IC-705 przedstawiamy garść informacji.

ICOM IC 705 - Radio hybrydowe 

To zdumiewające, że tak duża wydajność radia i wszystkie funkcje stacji bazowej są wpakowane w kompaktową, lekką i przenośną obudowę. Niezależnie od tego, czy zabierasz swoje hobby w góry, czy do parku narodowego a może nad jeziora  czy innej lokalizacji, z pewnością IC-705 będzie Twoim wspaniałym ham-radio towarzyszem !

Moc wyjściowa

10 W - z zewnętrznym zasilaczem 13,8 V DC
5 W   - z akumulatorem litowo-jonowym BP-272

Radio All Mode

Od HF do 50/144/430 MHz, ciesz się wszystkimi pasmami w trybach D-STAR DV, SSB, CW, AM i FM.

IC-705 odbiera w sposób ciągły od pasma fal  średnich aż do do pasma 144 MHz. Możesz także cieszyć się odbiorem stacji radiofonicznych FM i odbiorem pasma lotniczego.

System bezpośredniego próbkowania RF

IC-705 korzysta z bezpośredniej metody próbkowania RF, co znacznie zmniejsza zniekształcenia. Po raz pierwszy w tej klasie radiostacji zastosowano monitor widma w czasie rzeczywistym o wysokiej prędkości  i  rozdzielczości oraz wyświetlacz wodospadu.

Wyświetlacz dotykowy

Duży 4,3-calowy kolorowy ekran dotykowy poprawia widoczność i obsługę w terenie.

Bluetooth® i bezprzewodowa sieć LAN

Bluetooth® i bezprzewodowa sieć LAN są wbudowane. Można ich używać do łączenia smartfonów i zdalnego sterowania, a także do zestawów słuchawkowych Bluetooth®.

Dodatkowe funkcje:

  • Obsługuje operacje QRP / QRPp
  • Antena GPS i rejestrator
  • Gniazdo karty MicroSD
  • W pełni wyposażone funkcje D-STAR

IC-705  - cena, zamówienia, dostępność 

Szczegóły znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oto adres ICOM IC-705 

https://www.inradio.pl/sklep/radiotelefony/2710/icom-ic-705-detail

Kilka obrazków IC-705

1. front

2. tył

3. lewa strona

4. prawa strona

 

 

        

Menu: