Z radością informujemy o nowej promocji YAESU "Holiday Saving 2021" . Obowiązuje ona od 1 października  2021 do 31 grudnia 2021.  Jest świetna okazja do zakupu radiostacji  FT-DX101MP, FT-DX101D  i  FT-DX10. Po dokonaniu zakupu w inRADIO otrzymasz  zwrot (tzw. cash back) - równowartość 100 EUR. To pokaźna kwota,  która z pewnością przyda się na święta...

Zapraszamy do skorzystania i dobrego zakupu. Poprzednia promocja o nazwie: "Summer Special 20210", obowiązująca do 30.09.2021, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.  Znów pojawiła się znakomita możliwość zakupu radiostacji KF z bonusem.   

Dziękujemy  wszystkim klientom w Polsce, którzy skorzystali z poprzedniej promocji ... a było ich wielu.  Zapraszamy tych, którzy chcą kupić dobrą radiostację KF  w ramach : "Holiday Savings 2021",  w  Specjalnej ofercie na Święta. Rzeczywiście. gdy skorzystasz z promocji, będziesz miał dużo radości, a zima będzie bardziej radosna i cieplejsza. Zimowe wieczory mogą stać się bardziej ekscytujące  i milsze z nową radiostacją YAESU... 

Teraz  taniej: FT-DX10, FT-DX101D, FT-DX101MP

Zakup w inRADIO radiostację podlegająca promocji.  Po wypełnieniu krótkiego, prostego formularza otrzymasz zwrot : 

  • FT-DX10       - rabat EUR 100   (taniej o ok. 455 zł. *)
  • FT-DX101D   - rabat EUR  100   (taniej o ok. 455 zł. *)  
  • FT-DX101MP - rabat EUR 100  (taniej o ok. 455 zł. *)   

Uwaga:
* W obliczeniach wartości bonifikaty przyjęto kurs 1 EUR = 4,55 PLN, który jest kursem zbliżonym do rzeczywistego w październiku 2021.  Kurs może ulec zmianie- zwiększyć się lub zmniejszyć, co nie jest zależne od inRADIO ani od YAESU. 

Promocja ta jest adresowana do finalnych nabywców urządzeń.   

 

Dlaczego warto kupić radiostację YAESU?

Czy wiesz, że przy zakupie radiostacji YAESU otrzymasz  aż 3 lata gwarancji producenta?  Żaden inny producent sprzętu krótkofalarskiego nie oferuje tak korzystnych zakupów. Ponadto otrzymasz  niebagatelny rabat - to wystarczająco dużo aby poważnie zastanowić się nad zakupem urządzeń tej właśnie firmy. 

 

Zasady promocji

Promocja nazywa się "Holiday Saving 2021"  i obowiązuje dla zakupów od 1 października  2021 do 31 grudnia 2021. Decyduje data wystawienia faktury.  Promocja jest ważna tylko dla zakupów produktów fabrycznie nowych z certyfikatami CE, zakupionych przez nabywców końcowych.  Nie uzyskasz rabatu, jeśli zakupiłeś urządzenie używane lub poza EU lub od nieautoryzowanego dealera lub jesteś pośrednikiem w sprzedaży.  

Jak uzyskać rabat?

To jest bardzo proste. Przy zakupie wystawimy Ci fakturę VAT, która będzie podstawą do uzyskania rabatu.  Dodatkowo musisz wypełnić prosty formularz na stronie internetowej: https://yaesucashback.co.uk/

Uwaga:  Od 2021 obowiązuje formularz internetowy.  Jest łatwiej i szybciej. Wierzymy, że to zachęci wielu klientów do skorzystania z promocji. 

 

Instrukcja:

  • Użytkownik końcowy (nabywca urządzenia) który zakupił fabrycznie nowy produkt podlegający promocji w okresie obowiązywania promocji  u autoryzowanego dealera jest upoważniony do otrzymania zwrotu równowartości określonej w promocji dla tego produktu, tzw. "Cash Back". 
  • Aby otrzymać zwrot, tzw. "Cash Back" użytkownik końcowy (nabywca urządzenia) musi odwiedzić stronę:  https://yaesucashback.co.uk/ , wyrazić swoją zgodę na obowiązujący Regulamin  i  wysłać formularz.
  • Gdy napotkasz problem skontaktuj się z inRADIO .
  • YAESU zrealizuje płatnośc w ciągu 8 tygodni od chwili otrzymania formularza-wniosku od użytkownika końcowego (nabywcy urządzenia) 

Uwaga:

  1. Z Regulaminem  promocji możesz zapoznać sie na stronie:  https://yaesucashback.co.uk/
  2. Jeśli masz zapytania lub problemy z formularzem, możesz wysłać e-mail z zapytaniem do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

YAESU FT-DX101D oraz DT-DX-101MP w promocji 

Bardzo ceniona radiostacja zaprojektowana dla uczczenia 60 rocznicy istnienia YAESU.  KF/50/70MHz, 100W w wersji D, 200W - w wersji MP, bogate wyposażenie, SDR, podwójne VFO, duży dotykowy LCD, porty USB na froncie. 

Teraz otrzymasz zwrot 100EUR. 

Zapraszamy do najlepszych zakupów - do inRADIO. 

        

Menu: