To już ostaie godziny promocji "HF Winter Warmer Special" . Obowiązuje od 6 października  do 31 grudnia 2020.  Taniej kupisz radiostacje FT-DX101D, FT-DX101MP , FT-991A, FT-818ND i FTM-300DE.  Po dokonaniu zakupu  otrzymasz  zwrot (tzw. cash back) - nawet  100 EUR. To pokaźna kwota,  która z pewnością przyda się...

w Twojej kieszeni. Zapraszamy do skorzystania i dobrego zakupu. Poprzednia promocja o nazwie: ""HF Special 2020 Summer", obowiązująca do 30.09.2020, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Zabiegaliśmy o przedłużenie promocji, jak wielu europejskich dealerów i dlatego cieszymy się, że dyrekcja YAESU uznała, że warto ją przedłużyć na miesiące zimowe.  Jest zmodyfikowana, pojawiło się w promocji najnowsze radio YAESU typu FTM-300DE a znikło lubiane FT-891E. 

Dziękujemy  wszystkim klientom w Polsce,  którzy skorzystali z promocji. Zapraszamy do następnej promocji: "Winter Warmer Special", co oznacza Specjalną ofertę: "Cieplejsza Zima". Rzeczywiście. gdy skorzystasz z promocji, zimowe wieczory mogą stąć się znacznie cieplejsze i milsze z nową radiostacją YAESU... 

Teraz  taniej: FTM-300, FT-818ND, FT-991A, FT-DX101D, FT-DX101MP

Zakup w inRADIO radiostację podlegająca promocji.  Po wypełnieniu krótkiego, prostego formularza otrzymasz zwrot : 

Uwaga:
* W obliczeniach wartości bonifikaty przyjęto kurs 1 EUR = 4,50 PLN, który jest kursem zbliżonym do rzeczywistego w pażdzierniku 2020.  Kurs może ulec zmianie- zwiększyć się lub zmniejszyć, co nie jest zależne od inRADIO ani od YAESU. 

Promocja ta jest adresowana do finalnych nabywców urządzeń.   

 

Dlaczego warto kupić radiostację YAESU?

Czy wiesz, że przy zakupie radiostacji YAESU otrzymasz  aż 3 lata gwarancji producenta?  Żaden inny producent sprzętu krótkofalarskiego nie oferuje tak korzystnych zakupów. Ponadto otrzymasz  niebagatelny rabat - to wystarczająco dużo aby poważnie zastanowić się nad zakupem urządzeń tej właśnie firmy. 

Zasady promocji

Promocja nazywa się "Winter Warmer Special"  i obowiązuje dla zakupów od 6 pażdziernika 2020 do 31 grudnia  2020. Decyduje data wystawienia faktury.  Promocja jest ważna tylko dla zakupów produktów fabrycznie nowych z certyfikatami CE, zakupionych przez nabywców końcowych.  Nie uzyskasz rabatu, jeśli zakupiłeś urządzenie używane lub poza EU lub od nieautoryzowanego dealera lub jesteś pośrednikiem w sprzedaży.  

Jak uzyskać rabat?

To jest bardzo proste. Przy zakupie wystawimy Ci fakturę VAT, która będzie podstawą do uzyskania rabatu.  Dodatkowo musisz wypełnić prosty formularz - jak pokazujemy na rysunku powyżej.

Instrukcja:

  • Wydrukuj i wypełnij ten formularz: Formularz - "Winter Warmer Special"  <--link
    Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola i sekcje.
  • Wyślij wypełniony formularz z kopią faktury Autoryzowanego Dystrybutora YAESU e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub za pośrednictwem poczty na adres wskazany w formularzu poniżej.
  • Gdy napotkasz problem z wysyłka skontaktuj się z inRADIO .
  • Mają zastosowanie warunki i zasady. Możesz sprawdzić szczegóły - Mail and Rebate Terms and Condition.pdf (<-- link) na stronie internetowej YAESU.

Jeśli wolisz wysłać pocztą to Fakturę i wypełniony Formularz powinieneś włożyć w kopertę wysłać pocztą na adres:

Yaesu (UK) Ltd
Unit 12 Sun Valley Business Park,
Winnall Close,
Winchester SO23 0LB
United Kingdom - Wielka Brytania

W/w dokumenty musisz wysłać w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty zakupu Jeśli wyślesz po 30-dniowym terminie, nie uzyskasz rabatu. Decyduje data stempla pocztowego.

W ciągu 6- 8 tygodni otrzymasz rabat na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Pobierz formularz w formie pliku pdf wraz z instrukcjąFormularz - "HF Special 2020 Cashback program" <--link

 

Zapraszamy do dobrych zakupów w inRADIO. 

        

Menu: