Yaesu nigdy Cię nie zawiedzie. Mamy przyjemność ogłosić promocję "HF Special 2020" .  Teraz taniej kupisz radiostacje FT-DX101D, FT-DX101MP , FT-991A, FT-891 i FT-818ND.  Po dokonaniu zakupu  otrzymasz  zwrot (tzw. cash back) - nawet  120 EUR. To pokaźna kwota,  która z pewnością przyda się...

w Twojej kieszeni. Zapraszamy do skorzystania i dobrego zakupu.

Teraz  taniej: FT-818ND, FT-891, FT-991A, FT-DX101D, FT-DX101MP

Zakup w inRADIO radiostację podlegająca promocji.  Po wypełnieniu krótkiego, prostego formularza otrzymasz zwrot : 

 • FT-818ND     - rabat EUR 120   (to taniej o ok. 540 zł. *)
 • FT-891ND    - rabat EUR 80   (to taniej o ok. 360 zł. *)
 • FT-991A       - rabat EUR 80   (taniej o ok. 360 zł. *)
 • FT-DX101D   - rabat EUR  100   (taniej o ok. 450 zł. *) 
 • FT-DX101MP - rabat EUR 100  (taniej o ok. 450 zł. *)

Uwaga:
* W obliczeniach wartości bonifikaty przyjęto kurs 1 EUR = 4,50 PLN, który jest kursem zbliżonym do rzeczywistego w kwietniu 2020.  Kurs może ulec zmianie- zwiększyć się lub zmniejszyć, co nie jest zależne od inRADIO ani od YAESU. 

Promocja ta jest adresowana do finalnych nabywców urządzeń.   

 

Dlaczego warto kupić radiostację YAESU?

Czy wiesz, że przy zakupie radiostacji YAESU otrzymasz  aż 3 lata gwarancji producenta?  Żaden inny producent sprzętu krótkofalarskiego nie oferuje tak korzystnych zakupów. Ponadto otrzymasz  niebagatelny rabat - to wystarczająco dużo aby poważnie zastanowić się nad zakupem urządzeń tej właśnie firmy. 

Zasady promocji

Promocja nazywa się "HF Special 2020"   i obowiązuje dla zakupów od 8 kwietnia 2020 do 30 czerwca  2020. Decyduje data wystawienia faktury.  Promocja jest ważna tylko dla zakupów produktów fabrycznie nowych z certyfikatami CE, zakupionymi przez nabywców końcowych.  Nie uzyskasz rabatu, jeśli zakupiłeś urządzenie używane lub poza EU lub od nieautoryzowanego dealera lub jesteś pośrednikiem w sprzedaży.

Jak uzyskać rabat?

To jest bardzo proste. Przy zakupie wystawimy Ci fakturę VAT, która będzie podstawą do uzyskania rabatu.  Dodatkowo musisz wypełnić prosty formularz - jak pokazujemy na rysunku powyżej.

Instrukcja:

 • Wydrukuj i wypełnij ten formularz: Formularz - "HF Special 2020 Cashback program"  <--link
  Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola i sekcje.
 • Wyślij wypełniony formularz z kopią faktury Autoryzowanego Dystrybutora YAESU za pośrednictwem poczty na adres wskazany w formularzu poniżej.
 • Przyjmowane będą tylko wnioski wysłane pocztą. Wnioski złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej nie będą zaakceptowane (gdy napotkasz problem z wysyłka skontaktuj się z inRADIO) .
 • Mają zastosowanie warunki i zasady. Możesz sprawdzić szczegóły - Mail and Rebate Terms and Condition.pdf (<-- link) na stronie internetowej YAESU.

Fakturę i wypełniony formularz powinieneś włożyć w kopertę wysłać pocztą na adres:

Yaesu (UK) Ltd
Unit 12 Sun Valley Business Park,
Winnall Close,
Winchester SO23 0LB
United Kingdom - Wielka Brytania

W/w dokumenty musisz wysłać w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty zakupu Jeśli wyślesz po 30-dniowym terminie, nie uzyskasz rabatu. Decyduje data stempla pocztowego.

W ciągu 6- 8 tygodni otrzymasz rabat na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Pobierz formularz w formie pliku pdf wraz z instrukcjąFormularz - "HF Special 2020 Cashback program" <--link

 

Zapraszamy do dobrych zakupów w inRADIO. 

        

Menu: