To już ostatnie godziny promocji "Spring Special 2021" . Obowiązuje ona od 11 Marca 2021 do 31 Maja 2021.  Jest jeszcze świetna okazja do zakupu radiostacji  FT-DX101MP, FT-DX101D  i  FT-991A. Po dokonaniu zakupu w inRADIO otrzymasz  zwrot (tzw. cash back) - równowartość 100 EUR. To pokaźna kwota,  która z pewnością przyda się...

w Twojej kieszeni. Zapraszamy do skorzystania i dobrego zakupu. Poprzednia promocja o nazwie: ""Winter Warmer Special 2020", obowiązująca do 31.12.2020, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.  Prze ostatnich kilka miesięcy nie było okazji a teraz znów pojawiła się znakomita możliwość zakupu radiostacji KF z bonusem.   

Dziękujemy  wszystkim klientom w Polsce, którzy skorzystali z tej promocji... a było ich wielu.  Zapraszamy tych, którzy jeszcze się wahają do zakupy w ramach : "Spring Special 2021",  w  Specjalnej ofercie na wiosnę. Rzeczywiście. gdy skorzystasz z promocji, wiosna stanie się jeszcze bardziej radosna i cieplejsza. Wiosenne wieczory mogą stać się bardziej ekscytujące  i milsze z nową radiostacją YAESU... 

Teraz  taniej: FT-991A, FT-DX101D, FT-DX101MP

Zakup w inRADIO radiostację podlegająca promocji.  Po wypełnieniu krótkiego, prostego formularza otrzymasz zwrot : 

Uwaga:
* W obliczeniach wartości bonifikaty przyjęto kurs 1 EUR = 4,55 PLN, który jest kursem zbliżonym do rzeczywistego w marcu 2021.  Kurs może ulec zmianie- zwiększyć się lub zmniejszyć, co nie jest zależne od inRADIO ani od YAESU. 

Promocja ta jest adresowana do finalnych nabywców urządzeń.   

 

Dlaczego warto kupić radiostację YAESU?

Czy wiesz, że przy zakupie radiostacji YAESU otrzymasz  aż 3 lata gwarancji producenta?  Żaden inny producent sprzętu krótkofalarskiego nie oferuje tak korzystnych zakupów. Ponadto otrzymasz  niebagatelny rabat - to wystarczająco dużo aby poważnie zastanowić się nad zakupem urządzeń tej właśnie firmy. 

 

Zasady promocji

Promocja nazywa się "Spring Special 2021"  i obowiązuje dla zakupów od 11 marca 2021 do 31 maja  2021. Decyduje data wystawienia faktury.  Promocja jest ważna tylko dla zakupów produktów fabrycznie nowych z certyfikatami CE, zakupionych przez nabywców końcowych.  Nie uzyskasz rabatu, jeśli zakupiłeś urządzenie używane lub poza EU lub od nieautoryzowanego dealera lub jesteś pośrednikiem w sprzedaży.  

Jak uzyskać rabat?

To jest bardzo proste. Przy zakupie wystawimy Ci fakturę VAT, która będzie podstawą do uzyskania rabatu.  Dodatkowo musisz wypełnić prosty formularz na stronie internetowej: https://yaesucashback.co.uk/

Uwaga: dotychczas wypełniało się formularz w formie papierowej i wysyłało do YAESU. Od 2021 obowiązuje formularz internetowy.  Jest łatwiej i szybciej. Wierzymy, że to zachęci wielu klientów do skorzystania z promocji. 

 

Instrukcja:

  • Użytkownik końcowy (nabywca urządzenia) który zakupił fabrycznie nowy produkt podlegający promocji w okresie obowiązywania promocji  u autoryzowanego dealera jest upoważniony do otrzymania zwrotu równowartości określonej w promocji dla tego produktu, tzw. "Cash Back". 
  • Aby otrzymać zwrot, tzw. "Cash Back" użytkownik końcowy (nabywca urządzenia) musi odwiedzić stronę:  https://yaesucashback.co.uk/ , wyrazić swoją zgodę na obowiązujący Regulamin  i  wysłać formularz.
  • Gdy napotkasz problem skontaktuj się z inRADIO .
  • YAESU zrealizuje płatnośc w ciągu 8 tygodni od chwili otrzymania formularza-wniosku od użytkownika końcowego (nabywcy urządzenia) 

Uwaga:

  1. Z Regulaminem  promocji możesz zapoznać sie na stronie:  https://yaesucashback.co.uk/
  2. Jeśli masz zapytania lub problemy z formularzem, możesz wysłać e-mail z zapytaniem do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

YAESU FT-991A - promocja

 

YAESU FT-991A toświetna radiostacja KF/50MHz/VHF/UHF, 100W, wbudowany interfejs USB, wersja z analizatorem widma w czasie rzeczywistym. Czu chciałbyś mieć to radio w swoi, shack'u ? Teraz otrzymasz zwrot 100 EUR.

 

YAESU FT-DX101D oraz DT-DX-101MP w promocji 

Bardzo ceniona radiostacja zaprojektowana dla uczczenia 60 rocznicy istnienia YAESU.  KF/50/70MHz, 100W w wersji D, 200W - w wersji MP, bogate wyposażenie, SDR, podwójne VFO, duży dotykowy LCD, porty USB na froncie. 

Teraz otrzymasz zwrot 100EUR. 

Zapraszamy do najlepszych zakupów - do inRADIO. 

        

Menu: