Z radością informujemymy o wprowadzaniu do produkcji nowego transceivera HF/50MHz 100W, High-class.  Nowy tranceiver został zaprezentowany po raz pierwszy podczas Dayton Hamvention 2018 i spotkał się z dużym zainteresowaniem. Wkrótce premiera w inRADIO.

Kilka informacji o YAESU FTDX-101D

Nowy FTDX101D wykorzystuje najnowsze technologie SDR. Klasyfikowany jest do najwyższej klasy transceiverów HF, tak dobrze znanej i rozpoznawanej przez krótkofalowców serii FTDX,  reprezentującej wyjątkowo dobrą jakość.

Transceiver posiada bardzo duży kolorowy, prezyzyjny,  dotykowy panel z wyświetlaczem. Umożliwia on łatwą obserwację aktywności w eterze i pozwala na zaawansowane zarządzania pracą transceivera.

Aktywny Monitor Pasma umożliwia  szybke zmiany bandu z poswietleniem LED pasma obecnie obsługiwanego.  Niezależna regulacja w bandzie głownym (Main) i sub-bandach umożliwia łatwe przełączanie, co zostanie docenione przez krótkofalowców biorących udział w zawodach, gdy istnieje konieczność szybkiego przełączania pasm.  

Skąd nazwa FT-DX100D? 

Wielu krótkofalowców pamieta, legendarny transceiver YAESU FT-101, jego nadzwyczajną jakość.  Yaesu chce kontynuować dobrą tradycję  i chce aby nowo-wprowadzany tranxeiver  FT-DX101D był równie wspaniały, a nawet lepszy i aby cieszył się nadzwyczaj dobrą opinią wśród krotkofalowców oczekujących najwyższej jakości.     

Dostępność i cena

Początkowo YAESU FTDX-101D planowany był do wprowadzenia na rynek europejski w grudniu 2018r.  Jednakże proces ten nieco się opóźnia i wierzymy, że w I połowie 2019 roku będziemy mogli dostarczyć pierwsze urządzenia naszym klientom.  Na obecną chwilę cena nie jest jeszcze znana ale należy realnie oszacować, że urządzenie na pewno nie bedzie tańsze niż FT-DX3000 czy FT-DX5000. .

Wstępne informacje o FT-DX101D są podane w opisie produktu - na stronie; YAESU FT-DX101D

Więcej informacji będzie opublikowanych w najbliższym czasie.

 

Zapraszamy.

inRADIO.pl

 

 

 

Information for the international customers:

YAESU is introducing  a new High-Class HF/50MHz 100W Transceiver – FTDX101D. The first sample were shown at Dayton Hamvention 2018. This information is the  only the preliminary introduction. The detailed information such as pricing, the specification  is to be announced at a later date. We expect to offer the first FTDX-101D in the beginning of 2019.

The new FTDX101D is utilizing the latest SDR Technology and classified as the High-End HF line, the FTDX series.

A few of the remarkable features of the new FTDX101D are:

  • HF/ 50MHz 100W Transceiver
  • SDR Technology and Waterfall Display
  • Large Touch Panel precision color display
  • Active Band Monitor enables rapid band changes with LED illumination of the operating band
  • Independent control of the Main and Sub Bands allows effortless operation for the serious
    contester needing to move quickly between the amateur bands
  • High-Q VC Tuning Front-End
  • Main tuning dial for Main and Sub Band frequency control includes an Outer Dial for clarifier,
  • VC tuning, fine tuning or custom settings

As you may recall, the name “101” comes from our legendary-popular best seller FT-101 series. With all its strength, YAESU produced this new HF transceiver to carry on the tradition of high quality known from the original 101 series. The new FTDX101D will be certain to satisfy the variety of many amateur radio enthusiasts’ demands and contribute to your business into the future.

If you need more information, please contact us:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

phone: +48 42 649 28 28

 

centrum radiokomunikacji

Adres   ul. Puszkina 80
  92-516 Łódź 
Telefon 
  +48 42 649 28 28
  +48 42 677 04 70
Tel kom
  +48 601 64 67 67
Faks   +48 42 677 04 71
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.