W czerwcu 2017 oferujemy miłą niespodziankę naszym klientom. Lubisz radiotelefony, radiostacje ICOM?  Chyba wszyscy lubimy. 

W miesiące letnie jedziemy na urlop, słońce niemiłosiernie praży i oślepia. A nas to nie dotyka... bo mamy gustowną czapeczkę  ICOM, która nas chroni i daje oczom miłe ukojenie. Jest ona ładna i modna - w stylu "ham radio".  Duży napis "ICOM", czerwona obwódka na daszku i  czerwona antenka! Takiej czapeczki nie kupisz z sklepie ani w supermarkecie. A u nas - gratis.

W czapeczce ICOM będziemy łatwo zauważeni przez koleżanki i kolegów krótkofalowców, nawet w tłumie. Od teraz prawdopodobnie nie musisz umawiac się w konkretnym miejscu ze znajomymi, nie musisz podawać współrzędnych geograficznych czy charakterystycznego punktu. Rzucisz tylko hasło - "Będę w Sopocie na plaży w czapeczce ICOM. Znajdziesz mnie napewno! "  ...  i to powinno wystarczyć   :)

Dostaniesz od nas  czpeczkę ICOM przy zakupie  radiotelefonu, radiostacji o odbiornika szerokopasmowego marki ICOM.   Czas promocji ograniczony aż do wyczerpania zapasów.  Jeśli myślisz o zakupie ICOM'a IC-7300, IC-D5100, ID-51E, IC-7410, IC-7600 czy jakiegokolwiek innego radiotelefonu, radiostacji czy skanera ICOM, to oprócz radości z nowego urządzenia ICOM  będziesz miał dodatkową niespodziankę.

Nawet jeśli uważasz, że czapeczka ICOM nie jest w Twoim stylu, to mozesz ją podarować komuś bliskiemu i sprawić tym dużą radość. 

Zapraszamy.  

 

 

 

        

Menu: