LLC1 BHI Stereo line level converterKonwerter audio - adapter / separator pomiedzy we a wy, cyfrowych wzmacniaczy mocy

BHI LLC1 Konwerter dla wzmacniaczy klasy D

Email
Cena brutto: 223,00 zł
Cena netto: 181,30 zł
Separator galwaniczny do głośników aktywnych z BHI EQ20

OPIS

BHI LLC1 Adapter do podłączenia wzmacniacza klasy D

LLC1 to separator wyjścia wzmacniacza mocy audio klasy D, dla urządzeń o wspólnej masie. Jak wiadomo, monolityczne wzmacniacze klasy D mają potencjał na obu zaciskach wyjściowych (plusie i minusie na głośnik), względem masy. Problem rozwiązuje urządzenie BHI LLC1, izolujac stopnie wyjściowe wzmacniacza mocy D, tak jak jest w urządzeniu Para-Pro EQ20. LLC1 separuje urządzenia od siebie i można (bez uszkodzenia) przez separator, podłączyć aktywny głośnik do wyjścia ParaPro-eq20. Może działać jako izolator na wejściu modułu EQ20. Zwłaszcza gdy głośnik ma własny wzmacniacz (głośnik aktywny) i wymaga zasilania 12V lub więcej. Wspólen zasilanie z tego samego źródła, mogłoby trwale uszkodzić obwody wzmacniaczy klasy D w BHI EQ20.

Wzmacniacz w klasie D został specjalnie użyty w QE20, ponieważ ma mniejsze zapotrzebowanie na energię, nie wymaga duzych i ciężkich radiatorów. Jedynym minusem że masy nie mogą być ze sobą połączone. Podłączenie aktywnych głośników do bezpośrednio do wyjść głośnikowych mogą uszkodzić wzmacniacz. Dlatego produkt LLC1 ma zapobiegać uszkodzeniom łączenia wspólnej masy. 

Adapter linowy BHI LLC1 konwertuje wyjście audio do poziomu głośników jednostki audio DSP BHI ParaPro EQ20 na izolowany sygnał audio o poziomie liniowym RCA. Izoluje to stopień wzmacniacza klasy D od wyjścia liniowego, umożliwiając uzywanie aktywnych głośników, wzmacniacza lub urządzenia nagrywajacego z jednostką BHI EQ20. LLC1 wytrzymuje moce do 10W z klasy D przy 4Ω lub 8Ω.

 

 

 

Menu: