EQ20B-DSP BHI korektor parametryczny, stereo DSPFiltr szumów toru audio BHI ParaPro EQ20B-DSP z modułem Bluetooth
EQ20B-DSP BHI korektor parametryczny, stereo DSP
Filtr szumów EQ20B-DSP firmy BHI posiada wyjścia na głośniki 10W
EQ20B-DSP widok możliwości kształtowania charakterystyki audio
EQ20B-DSP BHI posiada w zestawie podstawowe przewody do podłączenia

BHI ParaPro EQ20B-DSP Wzmacniacz audio z DSP i korektorem

Email
Cena brutto: 1741,00 zł
Cena netto: 1415,45 zł
10W, mono/stereo, DSP, Bluetooth, korektor dźwięku

OPIS

Oferowane modele BHI serii ParaPro

Oferujemy 4 modele.  Na tej stronie jest opisany model EQ20B-DSP, zaznaczony kolorem.

Model oferowane funkcje
EQ20 20W audio parametryczny equalizer    
EQ20B 20W audio parametryczny equalizer   Bluetooth
EQ20-DSP 20W audio parametryczny equalizer technologia DSP w dwóch kanałach  
EQ20B-DSP 20W audio parametryczny equalizer technologia DSP w dwóch kanałach Bluetooth

 

BHI ParaPro EQ20B-DSP Rozbudowany DSP audio

Procesor DSP firmy BHI z korekcją dźwięku EQ20B-DSP, z wbudowanym bluetooth. EQ20BDSP zapewnia czyszczenie dźwięku z niepożądanych szumów oraz interferencji. Sporo pokręteł do zman charakterystyki audio, załączenia DSP i zmiany głośności. Jako korektor do tonów niskich służą dwa pokrętła BASS: wybrany płynnie zakres częstotliwości od 100Hz do 1kHz i drugi zakres to wzmocnienie lub tłumienie w wybranym zakresie częstotliwości. Tak samo z tonami wysokimi - zmiana wzmocnienia w zakresie od -10dB do +10dB na wybranej częstotliwości 1kHz - 10kHz. Dla mowy i wysokich tonów najlepiej się sprawdza od 1kHz - 4kHz. Wbudowany Bluetooth ograniczy pętle mas, podłaczenie może być ze smartfona, radiostacji z modułem bluetooth, własnego układu z odbiornikiem itp. eliminuje kable i wszelkie zakócenia po drodze. Moduł EQ20B-DSP moze działać w stereo lub mono, lub jeden kanał wzmacniany na jeden głośnik. Wzmocnienie stereo działa w obu kanałach jednocześnie, zmiana filtrów działa w obu kanałach jednocześnie i filtracja DSP działa w obu kanałach jednocześnie. Stereo może być korzystne z radiostacjami z dwoma niezależnymi odbiornikami (2x VFO), jak FT2000, FTDX101, IC-7610 i inne. Regulacja z Parapro Eq20-dsp faktycznie jest jak napisane wcześniej - jednakowa dla obu kanałów, ale zmianę głośności można regulować pokrętłami volume bezpośrednio z radiostacji (przy podłączeniu EXT SPEAKER w radiostacjach).

Funkcja wybierania SEL - działa prosto: z wybranego CH1 lub CH2 podaje sygnał na głosnik (left lub right), przy stereo, jeden kanał na jeden głosnik, drugi kanał na drugi głosnik, bluetooth działa w stereo.

C o w komplecie z EQ20B DSP:

 • 2x Kabel wtyki jack 3,5mm mono
 • 1x kable wtyki jack 3,5mm stereo
 • Kabel zasilania 12V
 • 2x adapter RCA na jack 3,5mm
 • 4x wtyk banan 2x czerwony i 2x czarny

Popraw charakterystykę audio radiostacji

Moduł DSP ParaPro EQ20B-DSP z wbudowanym korektorem parametrycznym, pozwala dostosować dźwięk odbieranego sygnału i płynnie kontrolować częstotliwości w zakresie audio, które moga być zmieniane przez operatora, w taki sposób aby zapewnić sobie najwyższą czytelność i komfort przy odbiorze.

Kształtuj dźwięk zwiększając komfort dla swoich uszu!

BHI ParaPro EQ20B DSP posiadajacy parametryczny equalizer dźwięku umożliwia korekcję sygnału audio stacji odbieranej uwypuklając lub minimalizujac częstotliwości w przedziale 100Hz-1kHz oraz 1kHz - 10kHz. Taka dwupunktowa zmiana charakterystyki daje ciekawe efekty przy nasłuchu stacji. Jednostka BHI EQ20B-DSP wyposażona jest w wzmacniacz audio o mocy 10 W na kanał, z korektorem parametrycznym i najnowszą technologią podwójnego kanału DSP z redukcją szumów.

Wejścia mono lub stereo

Urządzenie BHI ma dwa gniazda wejściowe mono(typu jack 3,5mm), umożliwiające podłączenie maksymalnie dwóch odbiorników radiowych do gniazd wejściowych CH1 i CH2. Podłączenie pojedynczego sygnału stereo z radia SDR, odbiornika krótkofalowego, odtwarzacza MP3 itp jest realizowane za pośrednictwem osobnego gniazda wejściowego stereo.

Wybór wyjść audio

Złącza głośnikowe w tym module są na złącza bananowe (wtyk 3,5mm) lub RCA, na wyjściu można uzyskać do 10W mocy wyjściowej audio. Podłączane głośniki powinny mieć imedancje w zakresie 4Ω lub 8Ω. Przełączanie wyjść odbywa się przyciskiem Sel na panelu przednim

Prosta regulacja parametrów

EQ20B-DSP mieści się w wysokiej jakości obudowie z ABS. Pokrętła regulujące parametry są dostępne na panelu przednim i płynnie zmieniają ustawienia korekcji dźwięku. Górne pokrętła służą do ustawienia czestotliwości a dolne do zmiany wzmocnienia.

bhi Eliminacja szumów DSP


Kontrola filtra szumowego bhi umożliwia dostosowanie poziomu filtra z wyłączonego (obejście DSP) do 40 dB z eliminacją szumów.

Korektor parametryczny

Parametryczny korektor pozwala wybrać i dostosować dowolną określoną część zakresu częstotliwości audio. Najważniejszą cechą jest to, że pozwala indywidualnie wybrać częstotliwość. Można dokładnie określić, która częstotliwość ma być podbita wzmocnieniem lub stłumiona, przez co przekłada się na lepsze dostosowanie do własnego słuchu. Również korzystne będzie dla osób z ubytkiem słuchu.

Wejście bezprzewodowe Bluetooth

Wbudowany Bluetooth skutecznie przekształca EQ20B-DSP w "głośnik Bluetooth", umożliwiając odtwarzanie dźwięku z urządzenia wyposażonego w Bluetooth, takiego jak odtwarzacz MP3 lub radiostację z funkcją Bluetooth.

Funkcje BHI ParaPro EQ20B-DSP

 • 10 W audio na kanał
 • 2 kanały audio
 • Korektor parametryczny ( dostosowanie audio dla operatora)
 • Podwójny kanał (stereo / 2x mono) z DSP na każdy kanał
 • Wyjście słuchawkowe stereo 3,5mm jack (wzmacniacz klasy AB)
 • Wejścia audio - 3,5mm jack stereo/mono + bluetooth
 • Wbudowany bluetooth (EQ20B-DSP)
 • Zasilanie 12V do 2A
 • Wymagana impedancja głośników: 4Ω lub 8Ω
 • Wzmacniacz głośnikowy pracuje w klasie D
 • Złącza bananowe i RCA do podłączenia glośników
 • Może być używany z 1 radiem i głośnikiem
 • Wskaźnik przesterowania wejścia obwodów
 • Wymiary: 14,5cm szerokość x 7,5cm wysokość x 10cm głębokość łącznie z pokrętłami

Zastosowanie BHI EQ20BDSP

 • Radiostacje
 • Radiotelefony
 • Odbiorniki szerokopasmowe
 • Odbiorniki globalne
 • Skanery radiowe
 • Stacje monitoringu
 • Sieci kamer z transmisją dźwięku
 • Dyspozytornie

BHI EQ20DSP znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie audio będzie wymagało korekcji, filtracji sygnałów, itp.

Opinie użytkowników BHI

"Mam moduł Dual In-line, który jest bardzo dobry do eliminacji szumów. EQ20B-DSP to pierwsza klasa i naprawdę poprawia dźwięk i sygnały redukcji szumów mogą być dostrojone. Słyszę teraz wszystkie stacje znacznie wyraźniej i nie stanowią już problemu " - Recenzja EQ20B-DSP autorstwa Petera Joynera M0WPJ

"Korzystając z nowego tłumienia szumów EQ20-DSP i korektora parametrycznego przez kilka dni, stwierdziłem, że jest to doskonały zakup, teraz mogę odbierać stacje w moim lokalnym poziomie zakłóceń, który wcześniej nie był możliwy z powodu wysokiego panela słonecznego i inny lokalny szum elektroniczny Wykorzystanie wyjściowego poziomu liniowego z ICOM ICOM IC7600 i tym samym obejście wewnętrznych stopni audio daje najlepsze rezultaty (4,7K 300mV rms) to źródło znajduje się tuż poniżej poziomu obcinania, dźwięk ma mały lub zerowy zniekształcenia z zakresem częstotliwości, który mi odpowiada, Wielkie dzięki dla Kellie i Grahama za bardzo szybką i sprawną obsługę. " - Najlepsze życzenia David G2FT ex G3MWV.

Menu: