PS-30-SW5 Zasilacz 30A Impulsowy z regulowanym napięciem i częstotliwością przetwornicyZasilacz posiada dodatkową informację o stanie obciążenia - 1kropka 10A
PS-30-SW5 Zasilacz 30A Impulsowy z regulowanym napięciem i częstotliwością przetwornicy
PS-30-SW5 Zasilacz 30A Impulsowy z regulowanym napięciem i częstotliwością przetwornicy
PS-30-SW5 Zasilacz 30A Impulsowy z regulowanym napięciem i częstotliwością przetwornicy

PS-30-SW5 Zasilacz 30A Impulsowy

Email
Cena brutto: 848,00 zł
Cena netto: 689,43 zł
30A, 9- (13.8)-15V, impulsowy, wskaźniki, gniazdo zapalniczki/bananowe/zaciski jak w audio

OPIS

Zasilacz PS-30-SW5 30A/13,8V firmy Qje

Zasilacz QJE PS-30-SW5 to następca zasilacza PS-30SW3. Bazuje na przetwornicy o wydajności prądowej 30A i zakresie regulacji napięcia wyjściowego od 8V do 15V. Zasilacz impulsowy jest wersją 5, a w tym modelu wyrózniająca jest obudowa, która została wykonana i uzyta w formie radiatora. Układ przetwornicy posiada regulowaną częstotliwość i jest dostępna za pomocą potencjometru umieszczonego na panelu przednim. PS30SWV posiada miękki start, po przekroczeniu obciążenia, napięcie wyjściowe spada do 1V i zasilacz wymaga "resetu" wyłączenia i włączenia. Na LCD wyświetli się OCP: "Over Current Protection" - zabezpieczenie nadprądowe. Obciążenie go na starcie prądem nawet 28A, nie spowoduje przejścia w stan "protekcji" jak w innych zasilaczach.

Urządzenie posiada otwory na panelu przednim do aktywnego chłodzenia (wciągane powietrze). Na panelu jest także miejsce dla dwóch mierników na jednym wyświetlaczu LCD - prądu i napięcia; jest też wyposażony w dodatkowe złącza zasilania urządzeń. Regulacja napięcia jest realizowana na potencjometrze. Możliwa jest praca z ustawionym sztywno napięciem na wartość 13,8V, przełącznik znajduje się na tylnym panelu. 

Zasilacz pracuje pod pełnym obciążeniem nawet do kilku minut, zanim nastąpi załączenie wentylatora do schłodzenia wewnątrz elektroniki. Prędkość obrotowa jest sterowana w zależności od temperatury. Po schłodzeniu mocno nagrzanego radiatora, możliwe że wentylator nadal będzie pracował, jednakże jego szumy będą niezauważalne.

Duży radiator zewnętrzny będący jednocześnie obudową, wymaga sporo czasu pracy przy średnim obciążeniu, zanim wentylator się załączy. Schładzając, jednocześnie wentylator traci na obrotach wraz ze spadkiem temperatury. Wentylator jest podłączony do zacisków wyjściowych, więc wraz ze zmianą napięcia wyjściowego, zmienią się jego obroty.

Złącza zasilania PS30SWV:

 • Gniazdo zapalniczki maksymalna wydajność prądowa 10A
 • Złącze zaciskowe do przewodów bez zarobionych końcówek, maksymalne obciążenie 3A -świetne do szybkiego podłączenia dwóch przewodów bez konektorów
 • Zaciski bananowe do pełnego obciążenia, posiadają:
  • Odkręcane całkowicie nakrętki dla końcówek widełki/nożycowe oraz oczkowe
  • Średnica zewnętrzna złącza: 4,7mm - czyli na złącza oczkowe 5mm
  • Średnica wewnętrzna złącza: 3,8mm - pasuje do wtyków typu banan 4mm np.: Vitalco
  • Głębokość złącza dla wtyków typu banan: 20mm (wraz z nakrętką złącza)

Zasilacz PS30-SW5 - unboxing

Przygotowaliśmy dla Ciebie film pokazujący rozpakowanie zasilacza. Zobacz co znajduje się w opakowaniu.  Zobacz jak świetnie zaprojektowany jest design zasilacza. Zobacz każdy szczegół z bliska.  Zapraszamy do bardzo dobrego zakupu . 

 

Specyfikacja

Model Napięcie wyjściowe Prąd wyjsciowy  Tętnienia Gabaryty Masa
PS-30-SW5  9 -13,8-15V lub tylko 13,8V (przełącznik)  30A  <100mV 190x181x70mm  2,3kg

 

 

Menu: