BHI NEDSP-1061KBD Moduł DSP bez wzmacniacza audio w całej okazałościNEDSP-1061KBD Moduł DSP firmy BHI
BHI NEDSP-1061KBD Moduł DSP bez wzmacniacza audio w całej okazałości
BHI NEDSP-1061KBD - Bez wzmacniacza audio uprościła się konstrukcja samego sterowania - tylko jeden mikrowyłacznik
NEDSP-1061KBD Kolor czerwony elementu to dioda LED określająca stan modułu BHI
NEDSP-1061KBD Dokumentacje jak podłączyć, producent BHI zamieścił wraz z modułem DSP

BHI NEDSP-1061KBD - Moduł DSP

Email
Brutto przed rabatem:527,00 zł
Cena brutto: 507,00 zł
Moduł DSP do wbudowania w urządzenie.

OPIS

BHI NEDSP1061-KBD Moduł DSP montowany do odbiorników

NEDSP1061-KBD jest procesorem DSP dla pasma fonicznego. Moduł DSP firmy BHI zawiera na niewielkiej płytce drukowanej procesor dźwięku oraz na dodatkowej przyciski sterujące modułem i wskaźniki led. Układ nie posiada wzmacniacza więc, NEDSP1061 podłączany jest między wzmacniacz audio toru odbiorczego a jego obwodami wejściowymi.

Czy chciałbyś prowadzić korespondencje radiowe bez słuchania uciążliwych szumów?

Teraz Twój odbiornik będzie odbierał sygnały klarowniej. Będziesz mógł dzięki filtrowi czerpać większą radość z korespondencji . A nawet znacznie więcej - będziesz mógł usłyszeć rozmówcę, który dotychczas był dla Ciebie niedostępny, bo sygnał od niego był tak zaszumiony, że po prostu go nie słyszałeś. Po użyciu filtra NEDSP-1061KBD, Twoje możliwości znacznie się zwiększą.

Gdzie zamontować moduł BHI NEDSP1061?

 • Radiotelefony przewoźne
 • Radiostacje
 • Odbiorniki globalne
 • Skanery szerokopasmowe
 • Obwody mikrofonowe
 • Mikrofony
 • Zewnętrzne głośniki aktywne
 • Mikrofony Youtube
 • Najczęściej montowane w radiostacji Yaesu FT-817 (wymaga ingerencji w pokrywę górną do wyprowadzenia przełączników i led)

NEDSP1061 KBD wymaga ingerencji lutowania kabli, odłączenie bezpośredniego połączenia wejścia wzmacniacza audio z resztą obwodów np.: w radiostacji w części odbiorczej. 

Moduł BHI NEDSP1061 w mikrofonie?

Jeśli w torze mikrofonowym są szumy, można podłączyć moduł DSP firmy BHI i wyeliminować irytujace dźwięki, bez wpływu na jakość dźwięku. Taki moduł można podłączyć do systemu monitoringu czy nawet przepuścić sygnał z mikrofonu podczas nagrywania vlogów na Youtube. Przetwarzanie sygnału jest realizowane w czasie rzeczywistym. Wymaga jednak ingerencji lutownicą w obwody/kable.

Jeśli masz kable i nie chcesz lutować - sprawdź moduły BHI Dual i Compat IN-LINE - są to panele z różnymi złączami audio.

NEIM1061 to moduł z wbudowanymi ukladami najnowszej technologi cyfrowej obróbki sygnału (Digital Signal processsing - DSP) do włączenia pomiędzy gniazdo głośnika i głośnik. Technika DSP umożliwia analizę odbieranego sygnału, oddzielenie głosu i użytecznego sygnału od szumów oraz usunięcie ich!

Moduł filtra DSP NEDSP-1061KBD jest bardzo dobrym wyborem dla użytkowników którzy chcą znacząco poprawić jakość uzyskiwanych łączności. Urządzenie jest łatwe do wmontowania do wnętrza radiotelefonu, głośnika lub do niewielkiej obudowy zewnętrznej. Po podłączeniu sygnału wejściowego i wyjściowego audio oraz zasilania uzyskujemy bardzo dobrze działający filtr DSP o czterech lub ośmiu poziomach filtrowania.

NEDSP-1061KBD firmy BHI to kolejny krok aplikacji urządzenia DSP, tutaj docelowo montowanego w środku urządzeń odbiorczych, pomiędzy sygnałem audio wchodzącym do wzmacniacza m.cz. a wejściem tego wzmacniacza m.cz. Ten filtr DSP wymaga ingerencji w elektronikę i wymaga wiedzy z zakresu jego podłączenia. Wbudowanie filtru w odbiornik poprawi walory estetyczne lub jest wyborem dla kogoś kto nie lubi dodatkowych kabli "pałętających" się na biurku.

Urządzenie NEDSP-1061KBD poprawia czytelność odbieranej stacji i znajduje zastosowanie z wszystkimi urządzeniami odbiorczymi typu radiostacje, radiotelefony odbiorniki globalne i inne. Można też stosować filtr eliminacji szumów w wielu innych aplikacjach, gdzie szumy tła oraz interferencje powodują fatalną jakość odbioru.

 

Podstawowe cechy BHI NEDSP1061

 • znaczna poprawa jakości audio
 • możliwość pracy z filtrowaniem lub bez
 • kontrola stany wyjścia i wejścia audio
 • bardzo małe wymiary urządzenia
 • sygnalizacja świetlna oraz dźwiękowa.

 

Dane techniczne BHI NEDSP-1061KBD

Zasilanie: 5-15V DC
Max. sygnał wejściowy: 50mV
Max. obciążenie wyjścia audio: 2kΩ
Pobór prądu: 45mA
Szerokość pasma audio: 50Hz–4.6kHz
Tłumienie szumów: 9-35 dB
Redukcja tonów: 4-65 dB
Wymiary: 37mm /26mm /12mm

 

 

Opis elementów:

BHI NEDSP-1061KBD 

Wyposażenie standardowe modułu DSP NEDSP 1061KBD

 • przewód zasilający
 • zestaw montażowy
 • instrukcja obsługi w języku angielskim

Menu: