Nasłuchowcy, miłośnicy skaningu radiowego, krótkofalowcy i pasjonaci mają powod do radości. Nowy cyfrowy skaner radiowy AR-DV10 już jest dostępny w inRADIO.

 

AOR DV-10  -  już dostępny

W maju 2018,  na 40 rocznicę istnienia firmy AOR-Japan,  został  wprowadzony do produkcji nowoczesny cyfrowy odbiornik ręczny AOR AR-DV10.  To jest pierwszy cyfrowy, miniaturowy skaner radiowy z TETRA. Po raz pierwszy został on zaprezentowany na targach HAMFAIR 2017 w Tokyo. Na zdjęciu Keiko prezentuje nowy odbiornik, który znów rozsławia  AOR. jak legenarne już AR-8000, AR-8200, AR-8600, AR-5000. 

Keiko prezentuje nowy AOR AR-DV10

 

AD-DV10 umożliwia nasłuch czestotliwości radiowych 100kHz-1300MHz. Obsługuje on TETRA, P25 (Phase1+2), DMR, Mototrbo, dPMR, NXDN, D-CR, D-STAR, ALINCO, YAESU.   Potrafi automatycznie wykryć transmisje cyfrowe podczas wykonywania funkcji SCAN  i SEARCH. Skaner jest wodoodporny w  klasie IPX5.

 Odbiornik AR DV-10 jest wyposażony w funkcję nagrywania słuchanych transmisji na karcie MicroSD. Co więcej, na karcie tej możliwe jest wykonywanie back-up'ów oraz wprowadznie najnowszych firm-ware'ów.   Dobre i niezawodne zasilanie zapewnia wbudowany akumulator Li-on i dołączona ładowarka.

Dołączone oprogramowanie zapenia  łatwe zarządzanie i organizacjję nasłuchiwanych częstotiwości.

 

AOR AR-DV10 - cyfrowy ręczny skaner radiowy z Obsługuje on TETRA, P25 (Phase1+2), DMR, Mototrbo, dPMR, NXDN, D-CR, D-STAR, ALINCO, YAESU.

 

 Pierwsza dostawa  AOR AR-DV10 - 15 maja 2018r.  inRADIO jest  pierwszą firmą w Europie wprowadzającą AOR AR-DV10 do sprzedaży. 

 

Zamów AOR AR-DV10

AR DV10 można zamówić na stronie insternetowej: https://www.inradio.pl/sklep/odbiorniki-szerokopasmowe/2164/aor-ar-dv10-detail lub kupić bezpośrednio w firmie PTH PRO-FIT, w Łodzi. Dostawa wysyłkowa jest realizowana w ciągu 24h kurierem GLS lub UPS. .

 

 

AOR AR-DV10 - cyfrowy ręczny skaner radiowy z TETRA, DMR. D-STAR, NXDN

 

Dla przypomnienia, AOR jest zdecydowanym światowym leaderem w produkcji zaawansowanych odbiorników szerokopasmowych. 40 lat doświadczenia zrobiło swoje... Urzadzenia AOR są oceniane jako niezawodne, o dużym możliwościach technicznych.  W odbiorniki szerokopasmowe AOR  zaopatrywane poważne instytucje, w tym  arnia USA. Szereg modeli AOR jest także obecnych w Wojsku Polskim.

 

Po więcej szczegółów proszę dzwonić: (+48 42) 649 28 28. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

AOR AR-DV10 Information for the international customers:

The new digital reciever - AOR AR-DV10 - is now available

The final price for the customers:

- in EU countries -  PLN 4880PLN (with VAT) , which is equel to EUR 1146 and USD 1355 .

- no EU country -   USD 1170 (without VAT,  the export customs clearance fee included)

The short specification shows the key fearures:

  • 100kHz- 1300MHz
  • 10 digital modes: TETRA, P25 (Phase 1+2), DMR, Mototrbo, dPMR, NXDN, D-CR, D-STAR, Alinco, YAESU
  • automatic detection of digital modes during scan& search
  •  IPX5
  • MicroSD card slot for recording, backup and firmware updates
  • Lithium-ion battery, charger, bely clip
  • Memory data management software

For the international inquiries on AOR AR-DV10 please contact the European distributor :

inRADIO - Poland ,  phone No: (+48 42) 649 28 28,  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Menu: