Sklep Internetowy inRadio.pl
Centrum Radiokomunikacji  inRADIO.pl

Sklep internetowy Centrum Radiokomunikacji inRADIO.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do nawiązania udanej łączności radiowej. Jako główny przedstawiciel oferujemy najwyżej jakości urządzenia, renomowanych firm: YAESU, ALINCO, AOR, BENCHER, DIAMOND ANTENNA, OPTOELECTRONICS, ACECO.

Nasza organizacja istnieje od 1989 roku; skupia firmy handlowe, techniczno-serwisowe oraz wyspecjalizowane jednostki innowacyjno-projektowe.
Dotychczas wyposażyliśmy w systemy łączności kilkanaście tysięcy firm, agend rządowych oraz instytucji w całej Polsce i nie tylko. Nasze urządzenia wykorzystywane są w Centrum Badań Polarnych na Antarktydzie, na Misjach Humanitarnych w Afryce oraz na Dalekim Wschodzie.

Jeśli nie wiesz, jakie urządzenie będzie odpowiednie dla Ciebie – skontaktuj się z nami! (np. poprzez e-mail). Pamiętaj, że dzięki ogromnemu doświadczeniu, nasi handlowcy pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Zawsze również możesz liczyć na wsparcie techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Życzymy udanych zakupów!
Zespół inRADIO.pl


Dołożyliśmy wszelkich starań aby publikowane informacje w tym m.in. cenny były wolne od błędów. Ewentualne błędy lub braki nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z działem handlowym.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Dane sprzedającego:
PTH PRO-FIT Sławomir Roszewski
ul. Puszkina 80
92-516 Łódź

tel. (+42) 649 28 28
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

firma zarejestrowna w Rejestrze działalności Gospodarczej Prezydenta Miasta Łodzi, Delegarura Łódź-Górna, nr 59129, NIP: 728-012-56-33, REGON: 470008003.


Centrum Radiokomunikacji inRADIO.pl
_ _
ul. Puszkina 80
92-516 Łódź
Poland
(+48 42) 649 28 28

Warunki świadczenia usług
Kontakt

        

Menu: