Epidemia - ograniczenia

W okresie epidemii nie prowadzimy tradycyjnej sprzedaży stacjonarnej. Zamówienia - tylko przez internet, e-mail lub telefon.  Tu są szczególy: Zamawianie, zapłata, odbiór towaru w inRADIO

Standardowo zamówione urządzenie wysyłamy kurierem. Koszty przesyłek są bardzo niskie, część kosztow pokrywa nasza firma.  To są podane koszty przesyłek: Koszty przesyłki

Z pewnością zauważasz, że koszt przesyłki jest znacznie niższy niż przyjazd do Łodzi nawet z pobliskich miejscowości.  Zachęcamy do korzystania z oferowanych usług kurierskich. .  

Jeśli klientowi z pewnych względów  bardzo zależy na odbiorze osobistym to poniższa procedura pozwoli nam w sposób stosunkowo bezpieczny przekazać urządzenie.  Zależy nam , aby trwało to nie dłużej niż 30 sekund i  ograniczało się tylko do odbioru urządzenia.   Prosimy o  odbiór osobisty tylko w wyjątkowych sytuacjach.  

Procedura odbioru urządzenia w trybie sanitarnym

Odbiór osobisty prosimy traktować jako coś wyjątkowego. Proszę rozważyć czy przesyłka kurierska nie byłaby lepszym rozwiązaniem.  

Prosimy o postępowanie w/g poniższej procedury:

1. Umówienie się

Prosimy o umówienie się z nami telefoniczne na konkretną godzinę, z dokładnością ok. 10 minut, abyśmy byli przygotowani. Nie akceptujemy niezapowiedzianych wizyt

2. Potwierdzenie przybycia

Po przybyciu pod budynek - proszę zadzwonić: (42) 649 28 28 i powiedzieć:
" Już jestem po odbiór urządzenia..." 

Potwierdzimy, że urządzenie jest naszykowane do odbioru lub poprosimy o zaczekanie kilka minut.   

3. Pokwitowanie odbioru i odbiór urządzenia

Proszę wziąć długopis,  założyć maskę ochronną  i wejść do budynku: parter, po prawej stronie (tuż za portiernią), otworzyć drzwi, rozsunąć kratę i wejść do drugiego pomieszczenia po prawej stronie.  

Proszę podpisać się na dokumencie odbioru. Proszę ograniczyć czas odbioru do niezbędnego minimum. Standardem jest czas do 30 sekund. 

 

Przyszły trudne czasy  i musimy dawać sobie radę. Nadzwyczajne procedury pomogą nam spotkac sie w miarę bezpiecznie.  Dbamy o bezpieczeństwa klientów oraz personelu firmy.

Dziękujemy za zrozumienie o zastosowanie się.   

 

Życzymy dużo zdrowia i radości z zakupionego sprzętu w inRADIO.

zespół inRADIO

 

 

 

 

Menu: