Jak wygląda odbieranie paczki od kuriera? Zapoznaj się z tą procedura zanim odbierzesz swoje zamówione produkty.

Kupujący podczas odbioru paczki jest zobowiązany do sprawdzenia jej stanu w obecności kuriera. Należy zwrócić szczególną uwagę na opakowanie zewnętrzne:

  • stan opakowania – czy nie jest przedarte, pogięte, wgniecione, przedziurawione, przemoczone, czy nie posiada śladów otwierania itp.),
  • taśmy – czy nie są przerwane, przecięte,
  • ilość – czy zgadza się liczba paczek (w przypadku zamówień składających się z kilku paczek).

Jeśli opakowanie odbieranej przesyłki budzi Twoje jakiekolwiek zastrzeżenia odmów przyjęcia paczki lub odbierz paczkę spisując wraz z kurierem protokół szkody. Poinformuj o tym fakcie także nasz sklep internetowy!


Natomiast jeśli opakowanie nie budzi zastrzeżeń należy podpisać odbiór paczki. Protokół musi zostać czytelnie podpisany przez kuriera. Ważne, aby był spisany rzetelnie i czytelnie, w sposób jasno opisujący sposób uszkodzenia przesyłki przez firmę kurierską. Fakt posiadania protokołu nie gwarantuje uznania reklamacji, dlatego tak ważne jest, aby rzetelnie opisać stan paczkę. Proszę pamiętać, iż paczki opuszczają nasze magazyny w 100% bez wad.

Należy pamiętać, że sprawdzenie zawartości paczki jest możliwe tylko i wyłącznie po podpisaniu listu przewozowego, a w przypadku usługi pobrania, po uregulowaniu opłaty.

Jeśli zauważą Państwo uszkodzenie towaru po tym jak kurier już odjedzie, należy skontaktować się z firmą kurierską i poprosić o przyjazd kuriera najlepiej tego samego dnia w celu spisania protokołu. Jest to zgodne z prawem transportowym i kurier nie może odmówić.
Jednakże wszelkie uszkodzenia mechaniczne produktów oraz braki w przesyłce stwierdzone po odbiorze i odjechaniu kuriera, będą uznane za powstałe po dostarczeniu przesyłki.

Wszelkie problemy i sytuacje niepokojące należy zgłosić obsłudze sklepu. W przypadku wypełnienia protokółu, należy przesłać go trybie pilnym do sklepu internetowego.

 

centrum radiokomunikacji

Adres   ul. Puszkina 80
  92-516 Łódź 
Telefon 
  +48 42 649 28 28
  +48 42 677 04 70
Tel kom
  +48 601 64 67 67
Faks   +48 42 677 04 71
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.