Już niedługo we inRADIO nastąpi premiera nowego  radiotelefonu mobilnego YEAESY FTM-200DE.  Jest to 50W, VHF/UHF Dual Band,  C4FM/FM Mobile Transceiver. Jego główne cechy - dwa pasma nadajnika 2m i 70cm, jedno VFO o szerokiej pracy  odbiornika,  moc wyjściowa 50W na obu pasmach. Radiator jak w poprzednich modelach serii FTM - to specjalny FAAC, aby lepiej schładzać chasis.....

Dwa pasma 144MHz i 430MHz dla krótkofalowców i szeroki odbiornik od pasma lotniczego aż do prawie 1GHz. Z pewnością polubi to wielu entuzjastów nasłuchów. 

W FTM-200DE panel jest zdejmowalny.  Występuje też - jako opcja - bluetooth. Radiotelefon może współpracować z zestawem mikrofon-słuchawka BVluetooth typu YAESU  SSM-BT10.

Wyposażony w funkcję PMG do 5 kanałów - jest to szybki wybór jednego kanału spośród pięciu dostępnych z szybkiego wybierania.

Pamięć jest przygotowana do zapisania aż 1104 kanałów częstotliwości  a do nich można przypisać nazwy alfanumeryczne. Zaprojektowana jest funkcja MAG (memory auto gruping) czyli automatyczne grupowanie pamięci pod względem pasma, zakresu i podobnych.   Jest także znana  funkcja AMS, znana  z wcześniejszych radiostacji Yaesu KF i VHF/UHF - to automatyczne wybieranie modulacji - w zależności od pasma i w zależności jaką modulację radiotelefon odbierze.

Oczywiście jest C4FM, DI-G czyli grupowanie "cyfrowych" kanałów, WIRES-X .    W/g deklarowanych podanych danych radio ma aż 124 opcji funkcji, które użytkownik może samodzielnie zmienić. 

Więcej szczegółów: https://www.inradio.pl/sklep/radiotelefony/3281/yaesu-ftm200-detail

Premiera w inRADIO jest planowana na początek II kwartału 2022. Cena nie jest jeszcze ustalona.  

Więcej faktów o YAESU FTM-200 - już dzisiaj

To wydarzenie miało miejsce 15-02-2022. Prosiliśmy naszych klientów:  jeśli chcesz  poznać więcej szczegółów o nowym FTM-200  to możesz wcześniej zapisać się lub obejrzeć w dniu 15-02-2022 o godzinie 17:00,  specjalne wydarzenie na kanale  YouTube. Wydarzenie cieszyło się zainteresowaniem.   Tr=eraz możesdz obejrzeć je - w oknie powyżej. 

 

Wpisz w wyszukiwarce na YouTube:  Special Episode  watch?v=stlkRKuYUrQ

Nazwa: Special Episode - Feb 15th, 2022 - The NEW FTM-200 
Zaplanowano na : 15 Lutego 2022, godzina 17:00. 
Opis: Join John Kruk, N9UPC, National Sales Manager for discussion on the upcoming FTM-200. Get the facts and details DIRECTLY from the source.

 

 

Więcej szczegółów o FTM-200 już wkrótce. 

zespól inRADIO

        

Menu: