Niespodzianka dla krótkofalowców. Od 24 maja do 30 czerwca 2019 jest nowa promocja na radiostacje YAESU. Teraz możesz kupisz taniej:  YAESU FT-991A, FT-891 oraz FT-818ND.  Po zakupie dostaniesz zwrot (tzw. cash back) - od EUR 80 do  EUR 100 bezpośredni od YAESU. To spora bonifikata i może zadecydować o Twojej szybkiej decyzji. Zapraszamy do skorzystania i dobrego zakupu.


Uwaga

Promocja "Ham Radio 2019 Special" zakończyła się z dniem 30.06.2019. 

Od 6.10.2020 do 31.12.2020 obowiązuje nowsza promocja: "Winter Wormer Special" - Specjalna promocja YAESU.  Tu są szczegóły: 

https://www.inradio.pl/aktualnosci/390-promocja-yaesu-inradio   <-- link

Skorzystaj z niej koniecznie. 

 

 

Teraz FT-818ND,  FT-891 i  FT-991A kupisz taniej

Po zakupie radiostacji otrzymasz zwrot : 

FT-818ND - rabat EUR 80   (to taniej o ok. 344zł. *)

FT-891 - rabat EUR 80   (taniej o ok. 344zł. *)

FT-991A - rabat EUR 100   (taniej o ok. 430zł. *)

Uwaga:
* W obliczeniach wartości bonifikaty przyjęto kurs 1 EUR = 4,30 PLN, który jest kursem zbliżonym do rzeczywistego w końcu maja 2019.  Kurs może ulec zmianie- zwiększyć się lub zmniejszyć, co nie jest zależne od inRADIO ani od YAESU. 

 

Wszystkie w/w urządzenia posiadamy w magazynie i możemy je dostarczyć w ciągu 24 godzin na terenie Polski i w ciągu 3 dni do klienta w EU.  Promocja ta jest adresowana do finalnych nabywców urządzeń.   

Dlaczego warto kupić radiostację YAESU?

Czy wiesz, że przy zakupie radiostacji YAESU otrzymasz  aż 3 lata gwarancji producenta?  Żaden inny producent sprzętu krótkofalarskiego nie oferuje tak korzystnych zakupów. Ponadto otrzymasz  niebagatelny rabat - to wystarczająco dużo aby poważnie zastanowić się nad zakupem urządzeń tej właśnie firmy. 

Zasady promocji

Promocja nazywa się "Ham radio special 2019"  i obowiązuje dla zakupów od 24 maja 2019 do 30 czerwca  2019. Decyduje data wystawienia faktury  Promocja jest ważna tylko dla zakupów produktów fabrycznie nowych z certyfikatami CE, zakupionymi przez nabywców końcowych.  Nie uzyskasz rabatu, jeśli zakupiłeś urządzenie używane lub poza EU lub jesteś pośrednikiem w sprzedaży.

Jak uzyskać rabat?

To jest bardzo proste. Przy zakupie wystawimy Ci fakturę VAT, która będzie podstawą do uzyskania rabatu.  Dodatkowo musisz wypełnić prosty formularz - jak pokazujemy na rysunku powyżej.

Instrukcja:

  • Wydrukuj i wypełnij ten formularz: Formularz - HAM RADIO 2019 SPECIAL <--link
    Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola i sekcje.
  • Wyślij wypełniony formularz z kopią faktury Autoryzowanego Dealera YAESU za pośrednictwem poczty na adres wskazany w formularzu poniżej.
  • Przyjmowane będą tylko wnioski wysłane pocztą. Wnioski złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej nie będą zaakceptowane.
  • Mają zastosowanie warunki i zasady. Możesz sprawdzić szczegóły - Mail and Rebate Terms and Condition.pdf (<-- link) na stronie internetowej YAESU.

Fakturę i wypełniony formularz powinieneś włożyć w kopertę wysłać pocztą na adres:

Yaesu (UK) Ltd
Unit 12 Sun Valley Business Park,
Winnall Close,
Winchester SO23 0LB
United Kingdom - Wielka Brytania

W/w dokumenty musisz wysłać w nieprzekraczalnym terminie 30 dni od daty zakupu Jeśli wyślesz po 30-dniowym terminie, nie uzyskasz rabatu. Decyduje data stempla pocztowego.

W ciągu 6- 8 tygodni otrzymasz rabat na wskazany przez Ciebie numer rachunku bankowego.

Pobierz formularz w formie pliku pdf wraz z instrukcjąHAM RADIO 2019 SPECIAL <--link

 

Zapraszamy do dobrych zakupów w inRADIO. 

        

Menu: