Z przyjemnością informujemy, że już w sierpniu 2019 w inRADIO pojawi się premiera - dwuzakresowy cyfrowy radiotelefon C4FM/FM 144/430MHz. Szeroki zakres odbioru 0,5-1000MHz bez przerwy, analizator widma, 66 kanałowy, Bluetooth, wysoko-czuły  odbiornik GPS, 1200/9600bps APRS data modem, pojemna bateria - 2200mAh. Funkcja nagrywania RX i TX na karcie SD. To tylko początek...

Garść informacji  o radiotelefonie YAESU FT-3DE

Nowy YAESU FT-3 DE zapewnia niezawodną moc wyjściową RF o mocy 5 W w kompaktowej obudowie i niewielkiej masie - wymiary  szerokość 62 mm x wysokość 100 mm x grubość 32.5 mm. Masa - tylko 282 g. Ustawienia oszczędzania energii akumulatora są dostępne dla każdego pasma częstotliwości aż z czterema poziomami mocy wyjściowej TX : 5 W, 2,5 W, 1 W,  0,3 W,  wybieranymi indywidualnie. Zastosowano  kompaktową obudowę.  Mimo malych wymiarów użytkownik może cieszyć się głośną i czystą jakością głosu C4FM z 700mW mocy audio. Prawdziwa praca dual-band (dwuzakresowa): V + V, U + U, V + U, U + V jest dostępna z dwoma niezależnymi odbiornikami, a FT3DE obsługuje jednoczesne monitorowanie cyfrowe C4FM zarówno dla pasma A, jak i B (C4FM / C4FM standby).

Pierwsze kroki z YAESU FT3DE

Po zamówieniu, w następnym dniu roboczym otrzymasz od nas przesyłke z YAESU. Zobacz jakie jest to śliczne radio:

  

FT3DE jest wyposażony w kolorowy wyświetlacz TFT LCD o wysokiej rozdzielczości 320 x 240 z matrycą punktową, która wyraźnie uwydatnia częstotliwość pasm operacyjnych. Korzystając z funkcji ekranu dotykowego, trzy-dotykowe przyciski na dole wyświetlacza służą do zmiany trybu, bezpośredniego wprowadzania częstotliwości i różnych ustawień z wyświetlacza menu funkcji, tak aby użytkownik z łatwością mógł zmieniać ustawienia. Dzięki bardzo widocznemu, pełnokolorowemu wyświetlaczowi, nowa funkcja High-Resolution Band Scope- (analizator widma)  jest dostępna jako jedna z nowych zaawansowanych funkcji, która umożliwia użytkownikom monitorowanie do 79 kanałów skupionych wokół bieżącej częstotliwości VFO w czasie rzeczywistym. Liczba skanowanych kanałów jest wybierana z poziomu 1919 / 39ch / 79ch.
 
Funkcje komunikacji cyfrowej C4FM, które są już popularne na rynku, takie jak automatyczny wybór trybu (AMS), obsługa cyfrowego identyfikatora grupy (DG-ID) oraz funkcja inteligentnej nawigacji, są dostępne z nowym FT3DE.  Obsługuje on również funkcję przenośnego węzła cyfrowego WiRES-X. W taki sam sposób, jak niektóre inne obecne transceivery C4FM, użytkownicy mogą łatwo skonfigurować przenośny węzeł cyfrowy z nowym FT3DE i opcjonalnym zestawem kabli SCU-39 i cieszyć się komunikacją internetową WiRES-X.
 
Funkcja CAM (Club Channel Activity Monitor) jest jedną z nowych i zaawansowanych funkcji FT3 DE. Można zarejestrować do 10 grup z 5 kanałami na grupę, częstotliwości wykorzystywanych kanałów pamięci, i odbierać sygnały na bieżącym kanale, siłę sygnału tego kanału i ostatnie szczyty innych kanałów w grupie mogą być wyświetlane i monitorowane. Za jednym dotknięciem wykresu słupkowego kanału staje się on aktywnym kanałem operacyjnym, a użytkownicy FT3 DE mogą natychmiast rozpocząć komunikację z innymi członkami klubu na tym kanale.
 
W nowym FT3 DE zainstalowano wbudowano jednostkę Bluetooth. Użytkownicy mogą korzystać z trybu głośnomówiącego za pomocą opcjonalnego zestawu słuchawkowego Bluetooth YAESU SSM-BT10 lub innego zestawu dowolnej firmy.  SM-BT10 jest wyposażony w przycisk PTT i obsługuje funkcję transmisji aktywowanej głosem (VOX).
 
Inne niezwykłe funkcje nowego FT3 DE to: szerokopasmowy zasięg RX z ciągłym odbiorem od 0,5 MHz - 999,99 MHz (pasmo) / 108 MHz - 580 MHz (pasmo B): wbudowany 66-kanałowy odbiornik GPS o wysokiej czułości, modem danych APRS 9600bps, 2200 mAh akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności (SBR-14LI).   W standardzie: funkcja nagrywania głosu dla odbieranych i transmitowanych danych głosowych i dźwiękowych, które można zapisać jako plik audio na karcie micro SDjednoczesny odbiór audycji AM / FM podczas monitorowania dwóch kanałów częstotliwości: gniazdo kart micro SD. 

Więcej informacji można znaleźć w karcie katalogowej:  YAESU FT-3DE- Karta katalogowa
 

Dostępność YAESU FT-3DE
Radiotelefon YAESU FT-3DE, zestaw słuchawkowy Bluetooth SSM-BT10 i miękki futerał SHC-34 będzie już wkrótce w sprzedaży w inRADIO. Data dostępności - ok. 10 sierpnia 2019.   Zobacz szczególy i zamów już dzisiaj : YAESU FT-3DE w inRADIO

Cena YAESU FT-3DE

Aktualna cena jest publikowana na stronie YAESU FT-3DE w inRADIO.

Zamówienia wstępne

Przewidujemy duży popyt na ten produkt i od tej pory przyjmujemy zamówienia wstępne na nowy FT-3DE.

Jeśli chcesz być jednym z pierwszych użytkownikiów YAESU FT-3DE to prosimy o przysłanie e-miala z tytułem:
"Jestem zainteresowany YAESU FT-3DE"  na nasz e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z podaniem:

  • imienia
  • nr telefonu
  • ilości zamawianych FT-3DE
  • zapotrzebowania na akcesoria  SSM-BT10 i futerał SHC-34 

Zarezerwujemy dla Ciebie radiotelefon YAESU FT-3DE i akcesoria.  Nie potrzebujemy Twojej przedpłaty. W każdej chwili możesz zrezygnować.  Dobrze rozumiemy, że trudno jest zamawiać, gdy cena nie jest znana.   Nie martw się bo:

  • ogłoszona cena nie będzie Ci odpowiadała cena - to zrezygnujesz beż żadnych konsekwencji. 
  • Cena będzie dla Ciebie atrakcyjna - otrzymasz radiotelefon w pierwszej kolejności. 

To jest chyba uczciwe podejście, nieprawdaż ? 

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zamówienie.

Zapraszamy.

        

Menu: