Wszyscy znają AA-230 ZOOM, który stał sie best-sellerem.  Miło nam poinformować, że już niedługo wprowadzamy do sprzedaży nową, jeszcze lepszą  odmianę analizatora - A-230 ZOOM Opcja BLE. Zawiera ona moduł Bluetooth Low Energy (BLE). Jest to szczególnie użyteczne kiedy stosujesz darmowe oprogramowanie AntScope2.

RigExpert AA-230ZOOM opcja BLE - łatwy i szybki pomiar

Chyba  wszyscy znamy światowy przebój - AA-230; stał się on najwyżej cenionym urządzeniem wśród wszystkich analizatorów antenowych KF/VHF oferowanych na rynku światowym. Jesteśmy pewni, że nowa wersja opcja BLE  będzie bardzo ceniona przez profesjonalistów zajmujących się radiokomunikacją oraz krótkofalowców  pracujących z urządzeniami w pasmach KF oraz VHF. Teraz pomiary anten i zespołów  antenowych będą jeszcze łatwiejsze.  Analizator w sposób bezprzewodowy skontaktuje się z Twoim tabletem, komputerem czy też smartfonem i przekaże potrzebne dane. Żadne przewodowe połączenia nie będą potrzebne. Jest to szczególnie ważne gdy pracujesz na wysokości, na maszcie, na dachu i to w mało sprzyjających warunkach atmosferycznych. Wiadomo - przewody, notebook, analizator - to jest  kłopotliwe w takich warunkach, gdy ręce muszą być wolne a  łatwy i wiarygodne zbadanie anteny jest tym czego oczekujesz.  Teraz pomiary będą zdecydowanie szybsze. 

Koledzy z RigExpert dopracowują teraz aplikację AntScope dla iOS. Użytkownicy urządzeń Apple też więc będą zadowoleni. 

Jednocześnie informujemy, że dotychczas oferowana wersja AA-230ZOOM będzie nadal produkowana i dostępna bowiem jest to sprawdzony model w najtrudniejszych warunkach. Gdy zachodzi potrzeba badania anten i zespołów antenowych pracujących w pasmach KF i VHF to model 230ZOOM spisuje się lepiej niż jakiekolwiek inny analizator.  Docenili to specjaliści slużb radiokomunikacyjnych Armii Polskiej, Policji, służb specjalnych, Straży Pożarnej, Straży Granicznej i innych instutucji. Z powodzeniem stosowany jest w przemyśle, przez projektanow, krótkofalowców  Zapotrzebowanie na ten analizator antenowy jest ogromne. 

AA-230ZOOM - podstawowe cechy

Łatwe badanie i analiza systemów antenowych z wykorzystaniem programy AntScope dostarczanego wraz z urządzeniem. Oto jedna z możliwości programu:

zrzut ekranowy Programu AntScope do współpracy z analizatorami antenowymi RigExpert

Dla przypomnienia podajemy kilka faktów o opisywanym analizatorze.

  • praca od 0.1 do 230 MHz
  • pomiar systemów 25, 50, 75 i 100 Ohm
  • szybkie i dogłębne sprawdzanie anten
  • łatwe dostrojenie anteny do rezonansu
  • łatwe porównanie anteny przed zdarzeniem i po specyficznym zdarzeniu, np. po burzy, huraganie, deszczu
  • łatwy sprawdzenie i pomiar parametrów linii współosiowych
  • wbudowany reflektor domenowy (TDR) umożliwia łatwe zlokalizowanie uszkodzeń w liniach zasilających anteny (fiderach). Także łatwy pomiar strat i impedancji charakterystycznej.
  • pomiar pojemności i indukcyjności
  • wspólpraca w komputerem
  • darmowe oprogramowanie do badania anten i analiz - AntScope2 dla Windows oraz MacOS

 Więcej szczegółów o analizatorze na stronie internetowej: RigExpert AA-230 ZOOM w inRADIO

 

Sprzedaż AA-230ZOOM opcja BLE - już w styczniu 2019

Sprzedaż AA-230ZOOM Opcja BLE zaczynamy w drugiej dekadzie stycznia 2019. Teraz już zaczynamy przyjmować zamówienia wstępne.  Jeśli jesteś zainteresowany - skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.