Wszyscy znają AA-230 ZOOM, który stał sie best-sellerem.  Miło nam poinformować, że już niedługo wprowadzamy do sprzedaży nową, jeszcze lepszą  odmianę analizatora - A-230 ZOOM Opcja BLE. Zawiera ona moduł Bluetooth Low Energy (BLE). Jest to szczególnie użyteczne kiedy stosujesz darmowe oprogramowanie AntScope2.

RigExpert AA-230ZOOM opcja BLE - łatwy i szybki pomiar

Chyba  wszyscy znamy światowy przebój - AA-230; stał się on najwyżej cenionym urządzeniem wśród wszystkich analizatorów antenowych KF/VHF oferowanych na rynku światowym. Jesteśmy pewni, że nowa wersja opcja BLE  będzie bardzo ceniona przez profesjonalistów zajmujących się radiokomunikacją oraz krótkofalowców  pracujących z urządzeniami w pasmach KF oraz VHF. Teraz pomiary anten i zespołów  antenowych będą jeszcze łatwiejsze.  Analizator w sposób bezprzewodowy skontaktuje się z Twoim tabletem, komputerem czy też smartfonem i przekaże potrzebne dane. Żadne przewodowe połączenia nie będą potrzebne. Jest to szczególnie ważne gdy pracujesz na wysokości, na maszcie, na dachu i to w mało sprzyjających warunkach atmosferycznych. Wiadomo - przewody, notebook, analizator - to jest  kłopotliwe w takich warunkach, gdy ręce muszą być wolne a  łatwy i wiarygodne zbadanie anteny jest tym czego oczekujesz.  Teraz pomiary będą zdecydowanie szybsze. 

Ale jest jeszcze coś więcej, moduł Bluetooth umoźżliwia galwaniczną izolację analizatora od komputera.  Jest to szczególnie ważne dla profesjinalistów RF aby pomiary były jeszcze bardziej dokładne.

Koledzy z RigExpert dopracowują teraz aplikację AntScope dla iOS. Użytkownicy urządzeń Apple też więc będą zadowoleni. 

Jednocześnie informujemy, że dotychczas oferowana wersja AA-230ZOOM będzie nadal produkowana i dostępna bowiem jest to sprawdzony model w najtrudniejszych warunkach. Gdy zachodzi potrzeba badania anten i zespołów antenowych pracujących w pasmach KF i VHF to model 230ZOOM spisuje się lepiej niż jakiekolwiek inny analizator.  Docenili to specjaliści slużb radiokomunikacyjnych Armii Polskiej, Policji, służb specjalnych, Straży Pożarnej, Straży Granicznej i innych instutucji. Z powodzeniem stosowany jest w przemyśle, przez projektanow, krótkofalowców  Zapotrzebowanie na ten analizator antenowy jest ogromne. 

AA-230ZOOM - podstawowe cechy

Łatwe badanie i analiza systemów antenowych z wykorzystaniem programy AntScope dostarczanego wraz z urządzeniem. Oto jedna z możliwości programu:

zrzut ekranowy Programu AntScope do współpracy z analizatorami antenowymi RigExpert

Dla przypomnienia podajemy kilka faktów o opisywanym analizatorze.

  • praca od 0.1 do 230 MHz
  • pomiar systemów 25, 50, 75 i 100 Ohm
  • szybkie i dogłębne sprawdzanie anten
  • łatwe dostrojenie anteny do rezonansu
  • łatwe porównanie anteny przed zdarzeniem i po specyficznym zdarzeniu, np. po burzy, huraganie, deszczu
  • łatwy sprawdzenie i pomiar parametrów linii współosiowych
  • wbudowany reflektor domenowy (TDR) umożliwia łatwe zlokalizowanie uszkodzeń w liniach zasilających anteny (fiderach). Także łatwy pomiar strat i impedancji charakterystycznej.
  • pomiar pojemności i indukcyjności
  • wspólpraca w komputerem
  • darmowe oprogramowanie do badania anten i analiz - AntScope2 dla Windows oraz MacOS

 Więcej szczegółów o analizatorze na stronie internetowej: RigExpert AA-230 ZOOM w inRADIO <--link

 

Sprzedaż AA-230ZOOM opcja BLE - już w I kwartale 2019

Sprzedaż AA-230ZOOM Opcja BLE zaczynamy w I kwartale 2019. Teraz już zaczynamy przyjmować zamówienia wstępne.  Jeśli jesteś zainteresowany - skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

        

Menu: