Jeśli posiadasz analizator antenowy AA-230ZOOM dobrze byłoby zaktualizować firmware do najnowszej wersji 1.0.7. wydanej w  czercu 2018.  Aktualizacja jest zalecana jeśli korzystasz  z AntiScope2 oraz oprogramowaniem Flash Tool.  Aktualizacja jest bezpłatna w inRADIO. Zapraszamy.
Aktualizacja oprogramowania jest oferowana bezpłatnie  w inRADIO.pl  wszystkim klientom którzy zakupili w naszej firmie analizator AA-230ZOOM.
 
Upgrade zawsze jest procesem ryzykownym. Jeśli urządzenie jest na gwarancji lub nie masz wiedzy lub doświadczenia, zwróć się do inRADIO w celu fachowego, bezpłatnego przeprowadzenia up-grade'u.
 
Możesz też dokonać aktualizacji samodzielnie na własne ryzyko lecz zachowaj wszystkie reguły bezpieczeństwa.
 
  1.  Ze strony firmowej rigexpert.com należy pobrać narzędzie Flash Utylity Tool do automarycznej aktualizacji .  Wejdż na stronę: https://rigexpert.com/products/antenna-analyzers/aa-230-zoom/downloads/ .  Z rozdziału: Firmware updates należy pobrać oprogramowanie-narzędzie dla systemu Winows lub MacOs, które automatycznie zainstaluje aktualizację do AA-230ZOOM
  2. Zapewnij nieprzerwane zasilanie podczas procesu. Nie podłączaj analizatora do komputera i nie rozłaczaj ich, gdy urządzenia te są zasilane.
  3. Podłącz AA-230ZOO do portu komputera. 
  4. Uruchom narzędzie Flash Utylity Tool i realizuj wskazane polecenia.

 

Na poniższym  filmie  pokazujemy  pokazuje kolejne kroki:

 

Zapraszamy,

inRADIO.pl

 

 

        

Menu:

 

centrum radiokomunikacji

Z powodu epidemii COVID-19 sklep stacjonarny jest nieczynny do odwołania. 

Pracujemy, obsługujemy i wysyłamy zamówienia internetowe ale nie przyjmujemy klientów.

Adres   ul. Puszkina 80
  92-516 Łódź 
Tel.
  +48 601 64 67 67
Faks   +48 42 646 94 34
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.