Wielu klientow czekało na tę promocję i i wreszcie jest!  Super ciekawy TYT MD-2017 - duobander z DMR/FM, na pasma VHF i UHF.

Radiotelefon TYT MD-2017 to pierwszy dwupasmowy radiotelefon DMR/ FM. 

Dotychczas użytkownicy DMR musieli dokonywać trudnego wyboru: albo DMR w VHF albo DMR w paśmie UHF. Teraz nie trzeba się "głowić". Wybór jest prosty.

TYT-MD-2017 jest bogato wypoosażeny w akcesoria.  Zwróć uwagę, że na rynku oferowane są dwie wersje: wersja podstawowej bez GPS oraz w wersja rozszerzona  +GPS.  My w tej promocji oferujemy wersję  z GPS. Prawdopodobnie zaskoczy Cię wiele ciekawych i nieznanych funkcji. 

Wiecej szczegółow: fotografie, specyfikacja techniczna, cena o radiotelefonie TYT MD-2017 znajdziesz w opisie produktu: TYT MD-2017 (<-- kliknij)

Nasza firma jest przedstawicielem firmy TYT w Europie. Oferujemy wsparcier techniczne,  wspaniały serwis gwarancyjny i po-gwarancyjny. 

Dla przypomnienia - TYT jest uznanym światowym producentem radiotelefonów wysokiej jakości. Wszyscy, którzy zetknęli się z radiotelefonami TYT podziwiają świetny design, precyzyjne  wykonanie , bardzo dobre parametry techniczne.  Radiotelefony TYT śmiało konkurują z radiotelefonami unanych marek światowych. 

Zapraszamy odbiorców hurtowych do wspólpracy.    Zapraszamy klientow indywidualnych do udanych zakupów.

Dla pierwszych 20-tu nabywców - specjalna niespodzianka - interfejs do programowania - gratis!  Zadzwoń po więcej szczegółow: (+42) 649 28 28 w godz. 8-15. 

Zaspół inRADIO

        

Menu: