Miło nam poinformować, że posiadamy w sprzedaży najnowszy i długo oczekiwany radiotelefon analogowo-cyfrowy TYT MD-9600.  Jest to pierwszy na rynku duobander VHF/UHF z transmisją DMR.  Urządzenie prezentuje się bardzo interesująco...

Jest ładny, zgrabny i ciekawy technicznie...A co najważniesze - w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Radiotelefon MD-9600 był zapowiadany przez fabrykę już na początku 2017r. i krótkofalowcy oczekiwali go z ustęsknieniem. Wileu miłośników DMR marzy, aby  móc pracować z emisjami cyfrowymi  z samochodu czy z domu, wykorzystując większą moc niż dotychczas dostępne radiotelefony DMR typu MD-380, MD-390 czy MD-398.   Niedawno wprowadzony TYT MD-2017 dał dużo radości krótkofalowcom  bowiem jest to pierwszy cyfrowy duo-bander DMR.  Premiera wypadła bardzo okazale, a MD-9600 wydaje się być jeszcze bardzeij interesującym radiotelefonem. 

MD-9600 jest ładnie zaprojektowanym urządzeniem. Duży, wyraźny  wyświetlacz, programowane klawisze, śliczny mikrofon z klawiaturą. A przede wszystkim dwa pasma: 136-174MHz i 400-470MHz. I spora moc wyjsciowa 50W (VHF) i 45W (UHF).  Mnóstwo kanałów - 1000 szt. całkowicie wystarcza aby zapamiętać wszystko co się tylko da.  Ładne audio - moc 5W. Dobra czułość.

Radiotelefon może pracować z emisją analogową FM oraz cyfrową DMR. Jest kompatybilny w MOTOTRBO. Więcej szczegółów: radiotelefon TYT MD-9600 <--kliknij.

 

Zapraszamy do dobrego zakupu.  Nasza firma jest wileletnim przedstawicielem producenta - firmy TYT Electronics i gwarantujemy najlepsze warunki zakupu, wspaniały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.   Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółow - prosimy kontaktować się z nami: tel . (+48 42) 649 28 28, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Zapraszamy takze odbiorców hurtowych z Polski i Europy.