Tworząc .ZERO zespół RiGexpert zrealizował marzenia wielu radioamatorów i majsterkujących hobbystów, aby dać im tani, bardzo dobry  i niezawodny analizator antenowy, który łatwo moze być zintegrowany z ich własnymi projektami i konstrukcjami. 

Co to jest RigExpert AA-30.ZERO?

Jest to standarfowy analizator antenowy RigExpert AA-30 do wykorzystania z własnymi konstrukcjami. Jest on przeznaczony do wbudowania do Twojego urzązenia, jest zatem  bez obudowy, bez wyświetlacza CD, bez klawiatury. Co wiecej, jest on silniejszy niż znany i dobry RigExpert AA-30. 

Dlaczego  AA-30.ZERO?

Tworząc .ZERO zespół RigExpert odpowiedział na marzenia i wlele zapytań radioamatorów, elektroników i hobbystów aby dać im silny i tani analizator antenowy, który da się łatwo zastosować we własnych projektach, konstrukcjach i pomysłach.

Czy rigExpert AA-30.ZERO jest natychmiast gotowy do pracy?

Tak, wszystko co potrzebne do pracy analizatora antenowego znajduje się na płycie PCB; tak więc użytkownik może podłączyć .ZERO do komputera PC i przeprowadzić zespół wszystkich koniecznych badań laboratoryjnych.,

.ZERO perfekcyjnie wspołpracuje z oprogramowaniem AntScope. Co więcej, nowa wersja oprogramowania AntScope v.2 będzie wkrótce dostępna dla systemów operacynych Windows/MAc OS/Linux.

Chcesz skonstruować to sam?

Zaawansowany elektronik i radioamator może połączyć.ZERO z płytką Arduino i wykonać własny hardwarer'owy lub software'owy projekt badawczy. Musisz wiedzieć, że .ZERO jest komaptybilne ze standardem Ardruino.  Jeśli chcesz to koledzy z RigExpert przygotowali kilka przykładów zastosowania .ZERO w projektach DIY (DIY - "zrób to sam").

Jeśli chcesz wykonać swój własny automatyczny tuner antenowy - to zastosuj RigExpert .ZERO!

Chcesz zdalnie sprawdzać obwody RF lub kontrolować zdalnie działanie zespołu antenowego? Nc prostszego, połącz .ZERO z Wi-FI SoM ESP8266 i z łatwością zrealizuj to samodzielnie!

Chcesz prezyzyjnie dostroić antenę do współpracych obwodówi?  Uzyj  .ZERO dla super-ostrgo dostrojenia !

Cena i siła AA-30.ZERO

Nie jest możliwe znalezienie innego tak dokładnego i sprawnego analizatora antenowego w tak dobrej cenie!  Wreszcie spełniają sie marzenia radioamatorów, krótkofalowców i elektroników o tanim, dokładnym i niezawodnym analizatorze antenowym.

Cena - na stronie opisu produktu w sklepie internetowym inRADIO -- Analizator antenowy RigExpert AA-30.zero <kliknij

Specyfikacja RigExpert AA-30.ZERO

 • Zakres częstotliwości: 0,06 0 30MHz
 • Obudowa - bez obudowy
 • Interfejs komunikacyjny: UART
 • Napięcie zasilające: zewnętrzne 5V
 • Wyświetlanie : 4 LED
 • Gnizado przyłączeniowe: SMA, w komplecie
 • Sygnał wysciowy: 0,06 - 30MHz
 • Moc wyjściowa: +13dBm (przy obciązeniu 50 Ohm)
 • Pobór prądu: max 150mA
 • Wielkość: 55x69x5mm (bez gniazd przyłaczeniowych)
 • Arduino: komptybilny
 • Przyłączenie do PC - przez adapter USB-RS232

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji - konatktuj się z nami: 

e-mail; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (+48 42) 649 28 28

 

inRADIO zaprasza do zakupów.

 

 

For the international customers:

AA-30.ZERO - it is a standard RigExpert AA-30 antenna analyzer but without enclosure, LCD display and keypad. It is even better than the wel-known AA-30.  Creating AA-30.ZERO the RigExpert team met the numerous wishes of radio amateurs and DIY-hibbyist to give them a powerful, measuring tool that can be easilly integrated into their own hardware and software projects. 

Experienced user can easilly pair .ZERO with the Arduino board making his/her own hardware or software project. Want  to make your own automatic antenna tuner? Use  AA-30.ZERO! Want to perform RF-circuits or antenna analysis remotely. Use .ZERO and pair it with ESP8266 Wi-Fi SoM. You can easilly do it!

Price - it is not possible to find such powerful and accurate antenna analyzer at this price!

If you need more info, please contac ust: inRADIO - Poland, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (+48 42) 649 28 28.