Nasz kolega, Oleg (UT5UML) , twórca ARDF FoxRex 3500,  wziął udział w 17 mistrzostwach ARDF w USA i 19-tych mistrzostawach  IARU Regionu 2.  Oleg wziął udział w tak renomowanych zawodach po raz pierwszy w życiu. I zdobył 4 medale!
Wszyscy byliśmy podekscytowani, ponieważ ważnym zadaniem było przetestowanie jego najnowszego odbiornika ARDF FoxRex 3500 w warunkach rzeczywistych konkursów. Spotkało nas duże zaskoczenie i radość - Oleg zawiózł   cztery medale na Ukrainę!

Uzyskał on :

  • Trzy złote medale - w konkurencjach SPRINT 3.5MHz, CLASSIC 3.5MHz, CLASSIC 144MHz
  • Srebrny medal - w konkurencji FOXORING

 

Oleg zdobył tak dobre wyniki będąc wyposażonym w odbiornik ARDF typu FoxRex 3500. W  zwycięstwie na paśmie 144MHz pomógł mu jego prototypowy odbiornik ARDF, nazwany wstępnie FoxRex 1440,  który jest obecnie przygotowywany do wdrożenia do produkcji w fabryce RigExpert   

Jeśli jesteś miłośnikiem radioorientacj sportowej, trenujesz, bierzesz  udział w zawodach, to chyba powinieneś zainteresować się obiornikiem ARDF firmy RigExpert. 

Tutaj znajdziesz szczegóły: ARDF RigExpert FoxRex 3500


Firma RigExpert znowu pokazała, że jej produkty są najwyższej światowej jakości.  Dla przypomnienia, firma RigExpert podbiła świat proponując nowoczesne graficzne analizatory antenowe.  Najbardziej znane produkty to analizatory:  AA-54, AA-170,  AA-600, AA-1000, AA-1400. 

        

Menu: