Wielu klientow czekało na tę premierę i i wreszcie jest!  Długo oczekiwany duobander TYT MD-2017 z DMR/FM, na pasma VHF i UHF.

TYT MD-2017 to pierwszy dwupasmowy radiotelefon DMR/ FM.  Dla pierwszych 5-ciu nabywców - specjalna niespodzianka - interfejs do programowania - gratis!  Zadzwoń po więcej szczegółow: (+42) 649 28 28 w godz. 8-15. 

Dotychczas użytkownicy DMR musieli dokonywać bolesnych wyborów: albo DMR w paśme VHF albo DMR w paśmie UHF, Teraz wybór jest prostszy.

TYT-MD-2017 jest bogato wypoosażeny w akcesoria.  Na dobry początek  jest oferowany w bardzo atrakcyjnej cenie. Dostępne są dwie wersje: wersja podstawowej bez GPS oraz w wersja rozszerzona  +GPS.  Wiele ciekawych i zaskakujących funkcji. 

Wiecej szczegółow: fotografie, specyfikacja techniczna, cena o radiotelefonie TYT MD-2017 znajdziesz w opisie produktu: TYT MD-2017 (<-- kliknij)

Nasza firma jest przedstawicielem firmy TYT w Europie. Wszyscy, którzy zetknęli się z radiotelefonami TYT wiedzą, że ich design, wykonanie są na bardzo wysokim, światowym poziomie. Radiotelefony TYT śmiało konkurują z radiotelefonami unanych marek światowych.  Jako przedsatwiciel TYT zapewniamy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na najwyższym poziomie, wsparcie technicze, bardzo dobre ceny. 

Zapraszamy odbiorców hurtowych do wspólpracy.    Zapraszamy klientow indywidualnych do udanych zakupów.

 

Zaspół inRADIO

        

Menu: