Czy znasz już cyfrowo-analogowe radiotelefony DMR typu TYT MD-380, MD-390, MD-398?
 
 
Pozwalają one pracować z emisją cyfrową, a także nie rozstawać się z emisją FM. Są wiec one dwu-systemowe: DMR/FM. Wspaniale rozwiązanie dla służb pracujących w pasmach VHF lub UHF a także dla miłośników krótkofalarstwa. 
Jesłi dotychczas korzystałeś z radiotelefonów FM to z łatwosćia przetestujesz i poznasz możliwości jakie daje DMR.  Nieprawdipodobna jakość audio, dużo funkcji dotychczas nieosiągalnych. I to w niewiarygodnie niskiej cenie.
 
Jako przedstawieciel firmy TYT Electronics - uznanego producenta radiotelefonów, posiadamy w sprzedaży wszystki typy produkowanych urządzeń nadawczo-odbiorczych przez tę firmę.
 

Radiotelefony DMR typu MD-380, MD-390, MD-398 są radiotelefonami jednopasmowymi, cyfrowymi  i pracują w wybranym zakresie częstotliwości:   VHF 136-174MHz lub UHF 400-470MHz.

Radiotelefony TYT są kompatybilne z rozwiązaniem Motoroli - Mototrbo Tier 1 i Tier II, tak więc mogą byś stosowane zamiennie i słuzyć dla łączności w sieciach profesjonalnych. Radiotelefony te stanowią też bardzo ciekawą pozycję dla krótkofalowców chcących się zmierzyć z nowymi rozwiązaniami technicznymi.  Nowe funcje, rozbudowane menu, duży kolorowe wyświetlacz, możliwośc programowania, bardzo bogate wposażenie standartowe - to wszysko przemawia na korzyśc radiotelefonów TYT.  Co więcej - ich niezawodność jest zaskakująco wysoka, jest potwierdzona przez wielu użytkowników (radiotelefony TYT oferujemy od 2012 roku) i wielokrotnie stwierdziliśmy że jest wyższa niż podobnych urządzeń znanych marek. 

Niektóre z wersji radiotelefonów, oznakowane jako "GPS",  oferują pracę z wbudowanym systemem GPS, np. TYT MD-398-GPS.  Położenie geograficzne radiotelefonu może być transmitowane do innych użytkowników i  zobrazowane na mapie. Ich cena jest nieco wyższa od wersji podstawowej.

Niektóre z radiotelefonów posiadają wbudowane zabezpieczenie konstrukcyjne zwiększające ochronę przed wilgocią i bryzgami wody, nawet  ze stopniem ochrony IP-67 (<--kliknij aby zobaczyć szczególy). To bardzo dobre rozwiązanie pozwala korzystać z radiotelefonu nawet w niesprzyjających mokrych i wilgotnych warunkach atmosferycznych. Radiotelefon MD-390 standardowo jest wyposażony w ochronę IP-67.

Wiecej szczegółów znajdziesz na naszych stronach internetowych:

TYT MD-380 - Radiotelefon Ręczny DMR

- TYT MD-390 - Radiotelefon Ręczny DMR

 -TYT MD-398 - Profesjonlany radiotelefon z DMR

- TYT MD-398-GPS Radiotelefon profesjonalny z GPS i DMR

 

TYT MD-380 & TYT MD-390 & TYT MD-398

 

Jeśli masz pytana, chętnie udzielimy odpowiedzi. Kontaktuj się z nami: tel. +42 649 28 28  lub pisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Oferujemy bardzo dobre (najlepsze) ceny. Zapraszamy do dobrych zakupów odbiorców hurtowych w Polsce i Europie. Zapraszamy też odbirców końcowych - firmy i krótkofalowców. 

 

We offer attractive prices for the wholesale buyers. Please contact us:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

TYT MD-380 & TYT MD-390 & TYT MD-398

        

Menu: