Zapraszamy do zapoznania się z nowościami YAESU w naszej ofercie: przewoźnym transceiverem KF FT-891 oraz niezwykłym mikrofonem stołowym M-1.

 

Nowością dedykowaną krótkofalowcom jest transceiver YAESU FT-891. Urządzenie, które ma niewiele większą obudowę od YAESU FT-857, oferuje znacznie więcej, niż można się spodziewać po wymiarach. Ciekawymi rozwiązaniami są: odłączany panel, obsługa klawiatury YAESU FH-2 i port USB dzięki któremu można zarówno sterować radiem, jak i wgrać najnowszy firmware. Uwagę przykuwa czytelny wyświetlacz. W torze odbiorczym zastosowano roofing filtr 3kHz, oraz przetwarzanie p.cz. za pomocą DSP. Rozbudowane menu oferuje możliwość zapisu znaków telegrafii do pamięci. Obsługa opcjonalnej klawiatury YAESU FH-2 umożliwia wywoływanie podczas zawodów nagranego do pamięci głosu. Do YAESU FT-891 dedykowany jest tuner antenowy YAESU FC-50.

 

Nowością jest także mikrofon stołowy YAESU M-1. Mikrofon oferuje kilka unikalną i niespotykanych nigdzie indziej rozwiązań. Pod wspólnym sitkiem znajdują się dwa przetworniki - dynamiczny i pojemnościowy. Urządzenie ma wbudowaną pamięć głosową a korektor graficzny obrazowany jest na wyświetlaczu LCD. Korekcji częstotliwości są poddane pasma: 63Hz, 125Hz, 250Hz, 500Hz, 1kHz, 2kHz, 4kHz, 8kHz oraz 16kHz. Na uwagę zasługuje łatwość nagrania komunikatu do wewnętrznej pamięci oraz możliwość zwizualizowania spektrum audio. Złoty pasek na mikrofonie oznacza edycję limitowaną. Więcej szczegółów znajdziesz w opisie produktu.

 

 YAESU FT-891  YAESU FC-50  YAESU M-1

        

Menu: