Bhi Bypass Switch Przełącznik - obejścia audio bepośrednio lub przez procesory dźwięku DSPNiemielki moduł do przepuszczania audio bezpośrednio na głośnik itp.
Bhi Bypass Switch Przełącznik - obejścia audio bepośrednio lub przez procesory dźwięku DSP
BHI Bypass switch audio do przepuszczania sygnałów przez DSP lub pomijając obwody DSP

BHI Bypass Switch Przełącznik audio dla DSP

Email
Cena brutto: 195,00 zł
Cena netto: 158,54 zł
rozszerzenie do modułów BHI Compact i Dual INLINE

OPIS

 BHI Bypass Switch przełącznik audio

Bypass Switch to moduł w postaci przełącznika "bypass" czyli obejścia sygnałów przez elektronikę, stworzony dla DSP: Dual i Compact In-Line. Moduł Bypass switch przepuszcza dźwięk przez podłączony zewnętrznie DSP, lub omija moduł redukcji szumów.
Jednostki bhi Dual In-Line i Compact In-Line nie mają wewnętrznego obejścia audio, a jeśli wyłączysz zasilanie jednostki bhi, dźwięk nie przejdzie bezpośrednio do zewnętrznego głośnika. Nowy przełącznik obejściowy bhi umożliwia to poprzez przekierowanie dźwięku z radia bezpośrednio do głośnika dodatkowego bez włączania urządzenia bhi. Może to być szczególnie przydatne, jeśli chcesz po prostu słuchać radia bez włączonej jednostki redukcji szumów bhi. Funkcję tę zapewnia przełącznik z jednym przyciskiem na przełączniku obejściowym. Naciśnij przycisk i ścieżki audio przez jednostkę redukcji szumów bhi DSP (włącz zasilanie). Po ponownym naciśnięciu przycisku przełącznik powraca do pozycji wyjściowej, a dźwięk jest kierowany bezpośrednio między radiem a głośnikiem.

Cechy przełącznika "bypass switch"

  • Kompletny bypass audio jednostki bhi DSP
  • Przełącznik zatrzaskowy: Wejście – DSP audio, wyjście – Bypass audio
  • Złącza mono 4 x 3,5 mm
  • Moc dźwięku - maks. 5 W rms
  • Zawiera 2 przewody wtykowe audio mono 3,5 mm
  • Kompaktowa jednostka 80mm x 50mm x 22mm    
   
   
    
   
    

Menu: