bhi-nedsp1901pcb-modul-redukcja-szumow-cyfrowa-obrobka-sygnalow-by-inradio-2
bhi-nedsp1901pcb-modul-redukcja-szumow-cyfrowa-obrobka-sygnalow-by-inradio-1

BHI NEDSP1901-PCB Moduł DSP do montażu przed wzmacniaczem audio

Email
Cena brutto: 754,00 zł
Cena netto: 613,01 zł
Moduł DSP do lutowania pomiędzy wejście wzmacniacza audio a doprowadzany sygnał audio

OPIS

BHI NEDSP1901-PCB Moduł eliminatora szumów wymagajacy lutowania

NEDSP1901PCB z uwagi na brak wzmacniaczy i przedwzmacniaczy o dużym wzmocnieniu, jest przeznaczony do montażu w torach audio pomiędzy wyjściem p.cz. a wzmacniaczem m.cz.. Moduł wymaga przylutowania w obwód, oraz znajomość budowy radia/radiostacji/radiotelefonu i innych urządzeń przekazujacych mowę. Niewielka płytka z wejściami/wyjściami audio i zasilania.

NEDSP-1901-PCB  unboxing

Zobacz z bliska jak wyglada modul DSP. Jeszcze przed zakupem możesz poznać szczegóły, o po potrzymaniu przesyłki natychmiast przysytąpić do montażu i wyeliminowania niepotrzebnych szumów 

  

Zastosowania NEDSP1901-PCB do przekazywania mowy; inne sygnały, takie jak: dane, muzyka czy alfabet Morse'a (CW), do pewnego stopnia przechodzą, ale integralność tych sygnałów nie może być zagwarantowana po przepuszczeniu przez moduł DSP.

Moduł redukcji szumów audio DSP NEDSP1901-PCB usuwa niepożądane szumy i zakłócenia z zaszumionych sygnałów mowy, zapewniając czystą i zrozumiałą mowę.

Układ redukcji szumów DSP NEDSP1901-PCB wykorzystuje potężny, wysokowydajny system przetwarzania dźwięku i unikalny algorytm redukcji szumów przez DSP, aby odróżnić mowę od szumu i zakłóceń w sygnałach audio. Daje to wyraźną, zrozumiałą mowę w większości warunków i działa szczególnie dobrze w przypadku słabych sygnałów. Moduł NEDSP1901-PCB pasuje z rozstawem pinów i sygnałów oraz zasilania do wycofanego juz z produkcji modułu NEDSP1061-PCB. Działa z podobną specyfikacją, ale zawiera najnowszą technologię redukcji szumów bhi DSP i zachowuje praktycznie te same wymiary fizyczne, co starszej generacji NEDSP1061-PCB.

Moduł ten stanowi jakby podstawę dla wersji MIC (z dodatkowym przedwzmacniaczem) oraz KBD (z dodatkowymi przewodami, przyciskiem i led). Łatwy i prosty montaż przyda się zwłasza w "leciwych" radiostacjach bez zaawansowanych układów DSP w IC735, DX77, DX70, IC706, CB-radio - tak, tu zwłaszcza dobrze będzie tłumić wszelkie zakłócenia, czy to SSB czy AM, oraz wiele innych.

A jeśli przeraża montaż wewnątrz urzadzenia takiej płytki, to lepiej będzie podłączyć głośnik zewnętrzny z wbudowanym układem DSP. Jedynie co użytkownik musi zrobić, to spiąć głośnik z transceiverem (być może przez adapter jack 6,3mm / 3,5mm) no i podłączyć do dostarczonych w komplecie przewodów zasilania 13,8V. Producent BHI zapewnia nowości w dziedzinie obróbki sygnałów audio przez DSP, więc nowy DSP - to nowe moduły i nowe głośniki: jak wersje NES10MK1 potem MK2 a teraz już MK4.
   

Cechy modułu DSP NEDSP1901:

 • pełna adaptacja do zmieniającego się otoczenia akustycznego
 • regulacja poziomów wejścia i wyjścia
 • praktycznie brak zniekształceń sygnałów mowy
 • zwiększona redukcja zakłóceń do 40dB w ośmiu nastawach do wyboru
 • pasmo audio: 300Hz - 5kHz
 • redukcja szumów może być ustawiona, lub zdalnie ustawiana podczas pracy
 • zasilanie od 7V do 18V
 • około 10dB wzmocnienia sygnału z możliwością wysterowania impedancji poniżej 1kOhm
 • szeroki wachlarz możliwości przyłączeniowych
 • otwory montażowe
 • Instrukcja w postaci opisu podłączeń podparte obrazkami

Menu: